Doğtaş ve Kelebek bayilerinden ortak mesaj: "Fark yaratmaya varız!"

Doğtaş, Kelebek Mobilya ve Kelebek Mutfak bayilerinden oluşan 600 kişi, 2014 değerlendirmelerinin yapıldığı ve markaların gelecek hedeflerinin konuşulduğu bayi toplantısında bir araya geldi

Doğtaş ve Kelebek bayilerinden ortak mesaj:

Doğtaş, Kelebek Mobilya ve Kelebek Mutfak bayilerinden oluşan 600 kişi, 2014 değerlendirmelerinin yapıldığı ve markaların gelecek hedeflerinin konuşulduğu bayi toplantısında bir araya geldi. Rixos Premium Belek Hotel'de buluşan yurtiçi ve yurtdışı bayilerle mağaza müdürleri, dört gün boyunca mobilya sektörünü ve Doğtaş Kelebek markalarının gelecek vizyonunu değerlendirdi.

Metin Uca'nın moderatörlüğünde gerçekleşen toplantıda açılış konuşmasını yapan Doğtaş Kelebek Yönetim Kurulu Başkanı Davut Doğan, 2014 yılı Türkiye ekonomisi ve mobilya sektör değerlendirmesinin ardından, Doğtaş ve Kelebek olarak agresif büyümeye devam edeceklerini, 2022 yılı hedeflerinin sektör liderliği olduğunu belirtti. 2014 yılı mobilya sektörünün en beğenilen Türk markası seçilen Doğtaş'ın başarısında emeği geçen herkese teşekkürlerini ileten Doğan, 80. yılını kutlayan Kelebek Mobilya bayilerine "Kelebek'i yeni başarılara hep birlikte uçuracağız." dedi.

Tüm iş ortaklarıyla ilk büyük bayi toplantısını gerçekleştiren ve toplantıya, özellikle müşterilerle sürekli iletişim halinde olan, onlarla birebir ilgilenen mağaza müdürlerini de davet eden Doğtaş Kelebek yeni Genel Müdürü Hulusi Acar; yaptığı konuşmada müşterilerin yaşadığı deneyimi iyileştirmede kritik rolün, iyi eğitim almış bir ekiple sağlanan operasyonel mükemmellikten geçtiğini vurguladı. Acar; "Başarıyı getiren unsurlardan en önemlisi doğru takımı kurmak, işini tutkuyla yapan başarı odaklı takım ruhu oluşturmak ve birlikte başarmak." dedi.

Doğtaş, Kelebek bayi ve mağaza müdürleriyle sektördeki fırsatları, fark yaratma alanlarını, yakın gelecek hedeflerini ve çalışma anlayışını paylaşan Acar, sunumunda; değişen trendler, satın alma davranışları ve markalaşmanın önemine değindi.

Doğtaş Kelebek ailesine geçtiğimiz aylarda katılan ve iki markaya danışmanlık yapan ünlü tasarımcı, Trendsetter Adnan Serbest, toplantıda yaptığı sunumda dünyada öne çıkan trendlerden bahsederek Doğtaş ve Kelebek markalarının tasarım gücünü daha da ileriye taşımak istediklerini belirtti. Ekibiyle beraber 2015 koleksiyonu için hazırladıkları ürünlerle sektörde fark yaratacaklarını söyleyen Serbest; "Mobilyada tasarım trendlerini belirleyeceğiz." dedi.

2015 tasarımları sürpriz olarak ilk defa bayilere tanıtıldı
Toplantı sonrasında, hazırlanan özel bir alanda sürpriz olarak saklanan Doğtaş, Kelebek Mobilya ve Kelebek Mutfak 2015 tasarımları bayi ve mağaza müdürlerine tanıtılarak ürünlerle ilgili değerlendirmeler alındı. Mobilya sektöründe ilk kez bir bayi toplantısında müşteri deneyimine yönelik interaktif bir konferans izleyen bayi ve mağaza müdürleri, gerçekleştirilen toplantılar ve etkinliklerle, dolu dolu bir organizasyon yaşadı. Ünlü keman sanatçısı Ceren Aksan ve keyifli skeçler sahneleyen tiyatrocuların renk kattığı toplantının ardından, 2014 yılı başarılı bayilerin ödüllendirildiği gala gecesinde sahne alan sürpriz sanatçı Linet konseriyle keyifli bir akşam yaşandı.

Firma Bilgisi: Mesa