Dora Park Evleri, Yaşamınıza Yaşam Katın

Beyazlar inşaat tarafından inşa edilen Dora Park 2 evleri eşsiz mimarisi ile yaşamınıza yenilikler kazandırarak sizi ultra lüks yaşama çağırmaktadır

Dora Park Evleri, Yaşamınıza Yaşam Katın

Beyazlar inşaat tarafından inşa edilen Dora Park 2 evleri eşsiz mimarisi ile yaşamınıza yenilikler kazandırarak sizi ultra lüks yaşama çağırmaktadır. 2+1 den 6+2 ye kadar olan dairelerde size ve ailenize sunulan geniş ve huzurlu hayatın keyfini çıkartın.

7/24 güvenlik sistemi ve güvenlik elemanları ile giriş çıkışlar da yapılan kontrol sayesinde hayatınız güvence altında olacaktır. Günün yoğunluğunu ve yorgunluğunu atmak için size özel dinlenme localarında kendinizi enerjik hissedebilirsiniz. Güne başlarken kaliteli spor alanlarından faydalanılarak hem formunuzu koruyacak hem de pozitif rahatlık hissederek aynı zaman da dilerseniz çocuklarınızı oyun parklarında gezdirebilir ve eğlendirebilirsiniz.

Dora Park Evleri size sadece huzurlu bir yaşam değil bununla birlikte sağlıklı bir yaşam da sunmaktadır. Saunasından faydalanarak vücudunuzu toksinlerden arındırıp ve stresinizi azaltmış olurken, göletin etrafında açık havada yürüyüş yapmanın keyfini çıkartabilir ya da kitap okuyarak beyninizi yorgunluktan arındırmış olursunuz. Yaz sıcağında serin havuzda yüzerek ve güneşin güzel enerjisi ile bronzlaşarak güzelleşebilirsiniz. Dora Park evleri size sadece bir ev sunmamaktadır adeta tatil beldesindeki huzuru hissettirecektir. Size ve ailenize sunulan doğa harikası yeşil içindeki güzel yaşamı yakalayın.

Avrupa yakasının sakin, huzurlu ve temiz havası ile söz ettiren ilçesi Beylikdüzü'nde Dora Park Evleri ile hayatınıza huzur ve sağlık katacaktır. Beylikdüzü ilçesinin yeşili ve eşsiz güzellikleri ile size sunulan fırsatın anahtarını kaçırmayın.

Proje Bilgisi: Dora Park