Dördüncü “Creative Young Entrepreneur Award” gerçekleşiyor

Creative Young Entrepreneur Award (CYEA) - Yaratıcı Genç Girişimci Yarışması JCI Kadıköy Şubesi tarafından bu yıl dördüncü kez gerçekleştiriliyor

Dördüncü “Creative Young Entrepreneur Award” gerçekleşiyor

04 Ekim 2013 / emlakwebtv
Türkiye’nin en yaratıcı girişimcilerini ödüllendiren Creative Young Entrepreneur Award (CYEA) - Yaratıcı Genç Girişimci Yarışması JCI Kadıköy Şubesi tarafından bu yıl dördüncü kez gerçekleştiriliyor.

Creative Business Cup da ilk kez Türkiye’de düzenleniyor
CYEA 2013 kapsamında Avrupa’nın önde gelen girişimcilik yarışmalarından Creative Business Cup da ilk kez Türkiye’de düzenleniyor. CYEA ile girişimcilikteki yaratıcılığı ödüllendiren JCI, Creative Business Cup ile yaratıcı sektörlerdeki girişimciliği ödüllendiriyor olacak.

Seçilecek finalist, Creative Business Cup’ta ülkemizi temsil edecek
Creative Business Cup Türkiye bünyesinde seçilecek finalist, Global Girişimcilik Haftası’nın dünyadaki resmi etkinliklerinden olan ve Danimarka İş ve Büyüme Bakanlığı tarafından düzenlenen Creative Business Cup’ta ülkemizi temsil edecek.

CYEA finalistlerinin ve Creative Business Cup Türkiye birincisinin açıklanacağı ödül törenimizde sizleri ağırlamaktan büyük mutluluk duyacağız. Girişimcilerimiz sizlerin desteği ile ulusal ve uluslar arası arenada başarılarına ivme kazandıracaklar.