Doruk Life'ın yüzde 60'ı satıldı

İzmir Narlıdere'de Doruk Group imzası ile yükselen Doruk Life İzmir projesinde konutların yüzde 60'ı satıldı

Doruk Life'ın yüzde 60'ı satıldı

İzmir Narlıdere'de Doruk Group imzası ile yükselen Doruk Life İzmir projesinde konutların yüzde 60'ı satıldı. 40 adet villanın yer aldığı Doruk Life projesi 7 bin metrekare arsa alanı üzerinde yükseliyor. Tamamı 4+1 villalardan oluşan Doruk Life satılık daire alanları 250 metrekare ile 350 metrekare arasında değişiyor. 

Doruk Life İzmir projesinin sosyal donatıları içerisinde; deniz manzarası, yürüyüş parkuru, çocuk oyun alanları, kapalı otopark, fitness merkezi, güvenlik, kameralı güvelik ve sauna yer alıyor. Doruk Life Narlıdere projesinin dairelerinde ise ebeveyn banyosu ve ebeveyn giyinme odası aynı zamanda villalar için özel yüzde havuzu bulunuyor. 

Doruk Life'ın yüzde 60'ı satıldı

Doruk Life fiyatları ise 650 bin dolar ile 730 bin dolar arasında değişiyor. Doruk Life projesinden konut sahibi olmak isteyenler banka kredisi kullanabiliyor. Tamamı 3 katlı evlerden oluşan proje 20 milyon TL yatırım değerine sahip. Yüzde 60'ının tanıtımı yapılmadan satıldığı Doruk Life Narlıdere projesi yatırımcısına yüzde 60 oranında kar kazandırdı. 

Alt kattan girişi olan evlerin havuzu içeriside, üst kattan girişi olanların ise havuzu bahçede yer alıyor. Projede kapalı otoparktan dairenize asansör ile inebiliyorsunuz. Doruk Life projesi, üst gelir grubuna yönelik bir anketten çıkan sonuçlara göre tasarlandı. Projeye en büyük ilgi doktor ve avukatlar tarafından gösteriliyor. İzmir'in markalı konutları ile hızla gelişen bölgesi Narlıdere'de yükselen ve 4 bloktan oluşan Doruk Life projesi İzmir Körfezi manzarasına hakim. 

 

"Doruk Life'ın yüzde 60'ı satıldı" Başlıklı Haberin Galerisi

Doruk Life'ın yüzde 60'ı satıldı

Doruk Life'ın yüzde 60'ı satıldı

Doruk Life'ın yüzde 60'ı satıldı

Doruk Life'ın yüzde 60'ı satıldı

Firma Bilgisi: Doruk Group
Proje Bilgisi: Doruk Life