Double Tree by Hilton 10. otelini açtı

Hilton Worldwide markalarından Touble Tree by Hilton, Türkiye'deki 10. otelini Van'da açıyor.

Double Tree by Hilton 10. otelini açtı

Hilton Worldwide'nin 13 markasından biri olarak faaliyetlerini sürdüren Double Tree by Hilton, yeni yatırımını Van'da açtı. Açılışı sonrasında Başbakan Ahmet Davutoğlu tarafından da ziyaret edilen Double Tree by Hilton Van, markanın Türkiye'deki 10. yatırımı olma özelliği taşıyor. 

Vaughan: "Türkiye bizim için çok değerli bir pazar"
Türkiye'nin kendileri için çok önemli bir pazar olduğunu belirten Double Tree By Hilton Kıdemli Başkan Yardımcısı Dianna Vaughan, büyüyen bir pazar niteliği taşıyan Türkiye'de 10. yatırımlarının açılışını yapmaktan büyük mutluluk duyduklarını söyledi. Vaughan: 

"Misafirlerimizi evlerinde hissettirmek ve onlara unutulmaz bir konaklama yaşatmak için tüm gücümüzle çalışıyoruz. Bu güzel otele hizmet odaklı kültürü getirmek ve iş, eğlence ya da her iki vesileyle Van’ı ziyaret eden misafirlere unutulmaz bir deneyim yaşatmak için sabırsızlanıyoruz.”  dedi. 

 

Double Tree by Hilton 10. oteli için hazır

 

Double Tree By Hilton
Nemrut Gölü ve Muradiye Şelalesi'ne yakın bir lokasyonda hayata geçirilen otel, şehir merkezine yakınlığı ile de misafirlerine kentin önemli noktalarına kolayca ulaşma imkanı sunuyor. Double Tree by Hilton Van'da modern ve rahat çizgilerle tasarlanan 13 süit ile toplam 94 oda, Van Gölü manzarasına sahip. Proje bünyesinde geleneksel Türk hamamı, yüzme havuzu ve fitness merkezi de yer alıyor. 

Yaklaşık 1.000 konuğu ağırlama kapasitesine sahip 7 esnek toplantı odası ile hizmet verecek olan Double Tree by Hilton Van, aynı zamanda misafirlerine 713 metrekarelik balo salonu sunuyor.