Double Tree by Hilton açılıyor

Piyalepaşa'nin ilk uluslararası oteli olma özelliği taşıyan Double Tree by Hilton bugün açılıyor

Double Tree by Hilton açılıyor

İstanbul Beyoğlu'nda inşa edilen Double Tree by Hilton oteli, bugün ilk konutlarını ağırlayacak. İstanbul'un en hareketle semtlerinden birinde hayata geçirilen yatırım, bölgenin ilk uluslararası oteli olma özelliğini taşıyor. 

Stratejik bir noktada, doğru bir yatırım
Double Tree by Hilton Global Başkanı John Greenleaf, dünyanın önde gelen ekonomi ve turizm merkezlerinden biri olan İstanbul'da açılan otelin "ideal" konumuna dikkat çekti. Greenleaf, Türkiye'de gerçekleştirilecek olan G20 Liderler Zirvesi'nden önce açılmış olmasının da mutluluk verici olduğunu vurgulayarak:

"Konuklarımızı, güler yüzlü ve samimi bir hizmet sunduğumuz benzersiz kültürümüzün imzası olan sıcak parça çikolatalı kurabileyerle karşılamak için sabırsızlanıyoruz.” dedi. 

Double Tree by Hilton açılıyor

Double Tree by Hilton
Modern tasarımıyla dikkat çeken Double Tree by Hilton otelinde, sekiz adet süit ikisi de engellilere yönelik şekilde dizayn edilmiş toplam 203 oda yer alıyor. Spa, fitnes, masaj odaları ve hamam gibi hizmetlerine yanı sıra, sauna, kar çeşmesi, buhar odası, kardiyo ve spor salonları bulunan otelde, kapalı mekanda 50, açık alanda ise 60 kişilik bir alakart restaurant&bar bulunuyor.

Türkiye'de dokuzuncu Double Tree by Hilton
DoubleTree By Hilton markasının dokuzuncu ürünü olan yatırım, aynı zamanda Hilton Worldwide markası altında faaliyet gösteren 35. tesis olma özelliği taşıyacak