Dragos Fitness City’ye ödül

DAP YAPI’nın, yelken görünümüyle anılan Dragos Royal Towers projesinin ev sahipliği yaptığı Dragos Fitness City, Avrupa’nın en iyi gayrimenkul projelerinin seçildiği ödül töreninde “Sosyal Tesis Geliştirme” ödülüne layık bulundu.

Dragos Fitness City’ye ödül

10.10.2013 / Bülent Yoldaş / Posta Gazetesi

İngiltere’nin başkenti Londra’da, Avrupa’nın en iyi gayrimenkul projelerinin seçildiği International Property Awards 2013’te, bu yıl en iyi mimari, gayrimenkul, iç tasarım ve yapı geliştirme kategorilerinde 26 Avrupa ülkesinden yüzlerce proje ödül için yarıştı. Dap Yapı, 4 ayrı projesiyle katıldığı yarışmadan toplam 9 ödülle döndü. Törende, 4 yelken kuleli Dragos Royal Towers Safe Home Award with Dragos Royal Towers / Güvenli Ev Ödülü’nü alırken, Dragos Fitness City ise Leisure Development with Dragos Royal Towers / Sosyal Tesis Geliştirme ödülünü aldı.

İnsanlara yararlı konut ve işyeri üretmeyi görev addettiklerini söyleyen DAP Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz, “Sporun insan sağlığı üzerindeki olumlu etkilerini düşünerek sağlıklı yaşam alanları oluşturmak istedik. Biz, inşaatlarımızda mühendislik anlamında bunu mükemmelen çözüyoruz. Şimdi spor ve sağlık merkezlerini de devreye aldık” dedi.

Dragos Royal Towers’ta uzman kadrosuyla hizmet sunacak bir spor ve sağlıklı yaşam merkezi kurduklarını belirten Ziya Yılmaz, “Dragos Fitness City VIP, spa, özel oda servisi, geleneksel Türk hamamı, buhar odası, sauna ve masaj gibi hizmetleri özel bölümde sunuyor. Dragos Fitness City’de bedeniniz ve ruhunuz yenilenirken, Scoop Restaurant’da dünyanın en lezzetli yemekleriyle tanışacaksınız. 2013 yılının en güvenli ve en ayrıcalıklı tesisi seçilen bir mekanımızda,  aileniz ya da dostlarınızla keyif, konfor ve sağlığı bir arada yaşayabilirsiniz” diye konuştu.