Dream Life Konutları

Dream Life Konutları 2000 metre kare arsa alanı üzerine, Ümraniye'de yükselen bir projedir

Dream Life Konutları

Dream Life Konutları 2000 metre kare arsa alanı üzerine, Ümraniye'de yükselen bir projedir. 30 konutluk proje 100 ve 180 metre kare arasında dubleks olmasına göre değişen büyüklükte dairelere sahiptir. Haziran'da teslimatlar başlamış olup mevcut satış süreci bittiğinde hemen teslimatı yapılmaktadır. Daire tipleri ise 3+1 şeklindedir. Aynı zamanda proje özellikleri banka kredisine uygundur. Toplam iki blok sırasıyla 4 ve 9 katlı olup ara katlar 100 metre kare, dubleks tipli evler ise180 metre kare büyüklüktedir.

Site oldukça geniş sosyal imkanlara sahiptir. Çocuklar için oyun alanları, yeşil bir örtüye bürünen parklar, 7/24 güvenlik sistemi, merkezi uydu sistemi, yürüyüşler için güzergah parkurları bulunmaktadır. Her konuta alarmlı sistem konulmuştur. Kombi ve ankastre özellikleri de mevcuttur. Beton olarak ise C25 kategorisinde kalitesi kullanılmıştır. Deprem açısından gerekli mevzuat ve dayanıklılığa sahiptir. Yapı denetimi de tamamlanmış olan dairelerde izolasyon işleri en iyi kaliteye bakılarak tamamlanmıştır.

Dream Life, Demkay Yapı tarafından projelendirilip başarılı bir şekilde bitirilmiştir. Aileleri sarsmayacak uygun fiyat koşullarıyla müşterileriyle buluşmuş olup, satışları halen sürmektedir. Dream Life konforla son teknolojiyi esas alan mimari yapının buluştuğu bir konsept olarak gayrimenkul yatırımcılarının ilgisine sunulmuştur. Konum olarak ise İstanbul Ümraniye/Şerifali bölgesindedir. Kiralama açısından da yatırıma elverişli bir bölgedir. İster normal ara kat daireli, isterseniz dubleks olarak 180 metre karelik konutlardan tercih yapabilirsiniz.

Proje Bilgisi: Dream Life Konutları