Dreamlife 2 Çekmeköy yakında satışta!

Çekmeköy'de inşa edilen Dreamlife projesinin ikinci etabı olarak yükselecek olan Dreamlife 2'nin önümüzdeki günlerde görücüye çıkması bekleniyor

Dreamlife 2 Çekmeköy yakında satışta!

İnt.Avrasya İnşaat ve Reform İnşaat ortaklığında hayata geçirilen Dreamlife Konutları, İstanbul Anadolu Yakası'nın Çekmeköy Alemdağ bölgesinde yer alıyor. 2016 yılının son çeyreğinde tamamlanması beklenen proje, toplam 90 adet daireden meydana geliyor. 

İnşaat alanı 9 bin metrekare olarak hesaplanan Dreamlife Konutları Çekmeköy'ün yüzde 70'lik kısmı yeşil alan olarak değerlendiriliyor. Projede 1+1, 2+1, 3+1 normal kat, 2+1 bahçe dubleksi ve 3+1, 4+1 çatı dubleksi tipinde daire seçenekleri bulunuyor. 

Çekmeköy Dreamlife Konutları; 3. Köprü, Kuzey Marmara Otoyolu Reşadiye bağlantısına yaklaşık 5 dakikalık mesafede konumlanıyor. Projede kapalı otopark, açık yüzme havuzu, spor sahaları, çocuk oyun alanları, fitness, cafe ve tv salonu yer alıyor. 

Doğayla içiçe bir yaşam alanı sunan Dreamlife Konutları'nın yapımına başlanan ikinci etabı Dreamlife 2 Çekmeköy'ün de yakın zamanda satışa sunulması bekleniyor. Aynı bölgede yükselecek olan yeni etapta 60 adet daire ile 54 adet villaya yer veriliyor. 

Avrasyaİnt Yönetim Kurulu Üyesi Ali Sesli proje ile ilgili şöyle bir değerlendirme yaptı; 

"AvrasyaInt olarak bu yıl birçok yeni projeye başlamayı planlıyoruz. Çekmeköy’de inşaatına başladığımız 89 dairelik DREAMLIFE Konutları projemize ek olarak, yine aynı bölgede “DREAMLIFE 2” adıyla 60 dairelik konut ve 54 adet nitelikli villa projesine hazırlanıyoruz. Ayrıca, Sakarya’da karma proje geliştirmek üzere 150 bin metrekare arsa yatırımı yaptık. Burasının fizibilite ve teknik çalışmaları henüz devam ediyor.”  

Firma Bilgisi: Avrasyaİnt&Reform Yatırım
Proje Bilgisi: Dreamlife Konutları 2