Dreamlife Konutları'nda Anneler Günü'ne özel indirim

Çekmeköy'de inşa edilen Dreamlife Konutları'nda Anneler Günü'ne özel bir kampanya başladı. Kampanya 8-15 Mayıs tarihleri arasında geçerli olacak

Dreamlife Konutları'nda Anneler Günü'ne özel indirim

Avrasyaİnt Yapı ve Reform Yatırım Ortaklığı ile Çekmeköy'de inşa edilen Dreamlife Konutları'nda Anneler Günü'ne özel bir kampanya düzenleniyor. Kampanya ile birlikte 8-15 Mayıs tarihleri arasında satış ofisini ziyaret edenlere özel avantajlar sunulacak. 

Dreamlife Konutları'nda kampanya
Avrasyaİnt Yapı ve Reform Yatırım Ortaklığı'nın kendi arazileri üzerinde inşa ettiği Dreamlife Konutları'nda, Anneler Günü nedeniyle cazip fiyat ve ödeme koşulları başladı. Kampanya 8-15 Mayıs tarihleri arasında geçerli olacak ve projedeki sınırlı sayıdaki daireyi kapsayacak.

Dreamlife Konutları'nda Anneler Günü'ne özel indirim

Dreamlife Konutları
Şehrin merkezinden kopmadan doğa ile iç içe bir yaşam vaat eden Dreamlife Konutları Alemdağ Ormanı'nın yanı başında yer alıyor. Proje birinci, ikinci ve üçüncü Köprü bağlantı yollarına yakınlığıyla dikkat çekiyor. Toplamda 15.000 metrekarelik inşaat alanına sahip Dreamlife Konutları, 6 katlı iki ayrı bloktan oluşuyor. Projede toplam 89 adet daire yer alıyor.

20 metrekarelik bahçe kullanımlı daire seçenekleri de içeren Dreamlife Konutları'nda 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 tipinde daireler yer alıyor. Dreamlife Konutları’nda, açık & kapalı otopark, yüzme havuzu ve çocuk oyun alanları standart olarak yer alıyor. 

Firma Bilgisi: Avrasyaİnt&Reform Yatırım
Proje Bilgisi: Dreamlife Konutları Çekmeköy