Dreamlife Konutları'nda bahar fırsatları

Çekmeköy Alemdağ Ormanı'nın yanı başında inşa edilen Dreamlife Konutları'nda bahar fırsatları başladı. Projede teslimler 2017 yılının ilk çeyreğinde başlayacak

Dreamlife Konutları'nda bahar fırsatları

Çekmeköy'de Alemdağ Ormanı'nın yanı başında inşa edilen Dreamlife Konutları'nda bahar fırsatları başladı. Avrasyaİnt Yapı A.Ş. ve Reform Yatırım proje ortaklığı ile hayata geçirilen projede firmalar, yatırımcıyı özel ödeme seçenekleri ve indirim koşulları hakkında bilgi vermek için satış ofislerine davet etti. 

Dreamlife Konutları 2017'nin ilk çeyreğinde teslim edilecek
Şehrin yanı başında ve ormanla iç içe bir lokasyonda hayata geçirilen projenin teslimlerinin 2017 yılının ilk çeyreğinden gerçekleştirileceği bilgisini veren Firma Yönetici Ortağı Ali Sesli günümüz markalı konut projelerini tüm lüks ve imkanlarının Dreamlife Konutları'nda hayata geçirildiğini söyledi. Ali Sesli:

"Fakat biz, sadece modern yapılar üretmeye değil, aynı zamanda huzurla yaşanabilir yeni alanlar  sunmayı hedefliyoruz. Bu felsefe ile hayata geçirdiğimiz Dreamlife Konutları’nın yüzde 70’ini yeşil alana ayırdık" ifadelerini kullandı.

Dreamlife Konutları'nda bahar fırsatları

Sesli, satın alacağı konutu, maketten değil, yerinden görmek isteyen yatırımcıyı da satış ofislerine davet etti.

Dreamlife Konutları Projesi
İstanbul'un üç boğaz köprüsü bağlantı yollarına da oldukça yakın bir noktada bulunan Dreamlife 15.000 metrekarelik inşaat alanı üzerinde yükseliyor, 6'şar katlı iki ayrı blokta toplam 89 dairenin yer aldığı projede  her zevke ve ihtiyaca uygun 1+1, 2+1 ve 3+1 Normal Kat, 2+1 ve 3+1 Bahçe Dublex Katı ile 3+1 , 4 +1 ve 5+1  Dublex daire seçenekleri yer alıyor.

İnşaat çalışmalarının tüm hızıyla devam ettiği Dreamlife Konutları'nda teslimler 2017 yılının ilk çeyreğinde gerçekleştirilecek. 

 

Firma Bilgisi: Avrasyaİnt&Reform Yatırım
Proje Bilgisi: Dreamlife Konutları Çekmeköy