Dreamlife metrekaresi 3.500 TL'den başlayan fiyatlarla

İnşaat çalışmalarının başladığı Dreamlife Konutları'nın satışı, metrekaresi 3.500 TL'den başlayan fiyatlarla devam ediyor.

Dreamlife metrekaresi 3.500 TL'den başlayan fiyatlarla

İstanbul Anadolu Yakası'nda Çekmeköy Alemdağ mevkiinde inşa çalışmaları başlayan Dreamlif Konutları, özel lokasyonu ve ulaşım avantajlarıyla dikkat çekiyor.Orman ile iç içe bir noktada konumlandırılan ve TEM Otoyolu'na 5, Boğaz Köprüsü'ne ise 15 dakika uzaklıkta bulunan projeden Maslak ve Levent'e ulaşım ise 17 dakikada mümkün olabiliyor. Sabiha Gökçen Havalimanı'na da 20 dakikalık mesafede hayata geçirilen DREAMLIFE, aynı zamanda Çekmeköy Devlet Hastanesi ve Kültür Merkezi'ne de komşu noktada yükseliyor.

DREAMLIFE Konutları: 216.000 TL'den başlayan fiyatlarla
Avrasyaİnt&Reform Yatırım proje ortaklığı ile hayata geçirilen DREAMLIFE Konutları'nın yüzde 50'lik kısmı ise şimdiden satılmış durumda. Projede metrekaresi 3.500 TL'den başlayan fiyatlarla satışlar devam ederken "Kişiye Özel Ödeme" planları da sunuluyor. 89 adet konutun yer aldığı DREAMLIFE projesinde daire fiyatları 216.000 TL'den başlıyor.

Dreamlife metrekaresi 3.500 TL'den başlayan fiyatlarla

Dreamlife Projesi ne zaman teslim edilecek?
Bünyesinde 1+1, 2+1 ve 3+1 normal, 2+1 ve 3+1  Bahçe Dublexi ve 3+1, 4+1 ve 5+1 dublex seçenekleri barındıran projenin 2017 yılının ilk çeyreğinde teslim edilmesi planlanıyor. Proje bünyesinde açık ve kapalı otopark, yüzme havuzu ve çocuk oyun alanları da yer alıyor. 

Firma Bilgisi: Avrasyaİnt&Reform Yatırım
Proje Bilgisi: Dreamlife Konutları Çekmeköy