Drusilya Evleri

AYD Yapı tarafından 38 dönüm arsa alanı üzerinde inşa edilen Drusilya Evleri Eskişehir Tepebaşı Söğütözü'nde konumlandırılıyor

Drusilya Evleri

Drusilya Evleri 38 dönümlük alan üzerinde yer alıyor. 3+1 ve 4+1 daire tiplerinden meydana gelen Drusilya Evleri'nde 174 adet daire bulunuyor. Drusilya Evleri 2 etap olarak inşa ediliyor. Blokların 15 katlı olarak tasarlandığı Drusilya Evleri'nde teslimler hemen gerçekleşiyor.

Drusilya Evleri Eskişehir Tepebaşı'nda konumlandırılıyor. Drusilya Evleri AYD Yapı tarafından hayata geçiriliyor. Drusilya Evleri büyüklükleri ise 140 metrekare ile 230 metrekare arasında değişiyor. 

Drusilya Evleri'nde 16 bin 800 metrekare yeşil alana ayrılıyor.  Çöp öğütme sistemi ve merkezi süpürge sisteminin bulunduğu Drusilya Evleri satılık daire sahiplerine güvenlik, kafe, yüzme havuzu, yürüyüş parkuru, çocuk oyun alanları, süs havuzu, sauna, açık otopark, fitness merkezi, asansör gibi hizmetler sunuyor.

Drusilya Evleri nerede?
AYD Yapı tarafından 38 dönüm arsa alanı üzerinde inşa edilen Drusilya Evleri Eskişehir Tepebaşı Söğütözü'nde konumlandırılıyor.

Drusilya Evleri adres bilgileri: Aşağı Söğütönü Mah. 1511. Sok. Tepebaşı/Eskişehir

"Drusilya Evleri" Başlıklı Haberin Galerisi

Drusilya Evleri

Drusilya Evleri

Drusilya Evleri

Drusilya Evleri

Firma Bilgisi: AYD İnşaat
Proje Bilgisi: Drusilya Evleri