Dubai Cityscape Global Fuarı’nda Bulut İnşaat’a yoğun ilgi

Bulut İnşaat, Tekirdağ evviva Real City ve Bahçeşehir evviva Nirvana projeleriyle Cityscape Global 2013 Dubai Fuarı’nda dikkatleri üzerine çekti.

Dubai Cityscape Global Fuarı’nda Bulut İnşaat’a yoğun ilgi

09.10.2013

Türkiye’de geçtiğimiz aylarda, Dubaili bir yatırımcıya 1000 daire satışı gerçekleştiren Bulut İnşaat, Cityscape Global Fuarı’na da hızlı başladı. Bireysel müşterilerin yanı sıra, yatırımcıların da yoğun ilgisiyle karşılaşan Bulut İnşaat, fuarın ilk günü evviva Real City projesinden 250 dairenin satış bağlantısını gerçekleştirdi. Bulut İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Volkan Bulut, toplu satışlara önem verdiklerini, fuardaki görüşmelerde Suriye, Irak, Lübnan yatırımcılarının da bu yönde talepleri olduğunu belirtti. Volkan Bulut, özellikle Arap vatandaşların yeşil alana önem verdiklerini ve az katlı binaları tercih ettiklerini ifade ederek, Tekirdağ projesinin de bu nedenle ilgi gördüğünü sözlerine ekledi.

Proje detayları

Evviva Nirvana: 2007 Deprem Yönetmeliği’ni esas alarak geliştirilen evviva Nirvana projesi; 1+1’den 3+1’e, villadan rezidansa kadar geniş konut seçenekleri sunuyor. Bahçeşehir’de toplam 42,966 m2 arsa üzerinde inşa edilen evviva Nirvana, şehrin yeni merkezi olmaya aday. Güvenlik alarmı, deprem sensörüyle güvenliğinize hizmet eden evviva Nirvana projesi ayrıca; ısı, su ve ses bariyerli cephe sistemiyle de konforlu bir yaşam sürme olanağı sağlıyor. Evviva Nirvana daireler, 5 blokta 13’er kat olarak, 1+1, 2+1 ve 3+1’e kadar farklı seçenekleriyle öne çıkıyor. 2’si rezidans 5’i de daire bloğu olmak üzere, toplam 7 blok ve 20 villadan meydana gelen evviva Nirvana, Bahçeşehir’in yeni yükselen yüzü olacak kuleleriyle de fark yaratıyor. 2 adet lüks rezidans kulelerinden biri zemin +17 kat, diğeri zemin + 26 kat olmasıyla dikkat çekiyor. Teknik odalar, otopark, kapalı havuz, sauna, fitness, soyunma odaları, bay bayan hamam ve duşların bulunduğu bu konut tipi sosyal olanaklarıyla öne çıkıyor.

Evviva Real City: Tekirdağ’da 150.000 m2 üzerinde, 100 adet binadan oluşan evviva Real City projesinde, 2000 adet daire bulunuyor. 35.000 m2’lik AVM binası, 300 yataklı otel, 40 adet dükkan, 2 adet site içi kafe, 1 adet cami büyüklüğünde mescide sahip evviva Real City, site içinde 100.000 m2 yeşil alanıyla dikkat çekiyor. Evviva Real City’de daireler 3+1, 2+1 ve 1+1 olmak üzere üç ayrı tip olarak satışa sunuluyor. Sitenin üç ayrı bölgesinde yapılan fitness ve spor salonlarının yanı sıra, kapalı yüzme havuzları da yaz kış hizmet veriyor. Kışın kapalı havuzlarını ısıtmalı olarak hizmete sunan projede; sauna ve şok havuzları, bisikletler için park alanları, tenis kortu, basketbol sahası, çocuk oyun parkı, araç ve yaya yolları, açık kapalı otoparklar da yer alıyor. Evviva Real City’de yer alan sağlık kabini üç hemşire, doğum uzmanı, ebe ile hizmet veriyor. Sağlık hizmetleri kapsamında hastaların ilaçlarını zamanında almaları desteklenirken, tansiyon ölçme ve ufak yaralanmalara müdahale, doktora yönlendirme gibi hizmetlere de erişim sağlanıyor. Engelli konut sahiplerinin de düşünüldüğü bu proje, yaşlılar ve engelliler için ayrılan özel yollarıyla da benzerlerinden ayrılıyor.

Firma Bilgisi: Bulut Inşaat