Dubai Fuar’ında Ağaoğlu projelerine yoğun ilgi

Dubai Fuar’ında yatırımcıların İstanbul Maslak 1453 den ve Bakırköy 46 projesinden 4 kule ile ilgilendikleri öğrenildi

Dubai Fuar’ında Ağaoğlu projelerine yoğun ilgi

08 Ekim 2013 / emlakwebtv
Ağaoğlu Grubu Uluslararası Satış Koordinatörü Halil İbrahim Demirhan; Dubai İslam Bankası Kurucusu ve ailesi, Dubai Emniyet Genel Müdürü ve Emirates NBD Bankası Genel Müdürü’nün İstanbul Maslak 1453 den ve Bakırköy 46 projesinden 4 kule ile ilgilendiklerini bildirdi.

BDDK ile görüşmeler var
Emirates NBD Bankası Gen. Müdürü’nün İstanbul finans Merkezinde bir bina alıp Türkiye’de merkez bankası yapmak istedikleri öğrenildi. Türkiyede satılık bankalar ile görüştüklerini ve BDDK ile görüşmeler halinde olduğunu belirtti.

Demirhan: “Türkiye çok büyük bir ülke ve her yıl 10 kat büyüme kaydediyor”
Türkiye çok büyük bir ülke ve her yıl 10 kat büyüme kaydediyor. Bu büyümenin % 5 i gayrimenkul sektöründen, gelecekte bazı sıkıntılar çözülürse çok daha iyi olacağını belirten Ağaoğlu Grubu Uluslararası satış koordinatörü Halil İbrahim Demirhan, yabancılara tapuların acil olarak verilmesi gerektiğini ve Askeri, valilik ve tarım arazisi izinlerinin de verilmesi gerektiğini söyledi.

Ağaoğlu’nun Sudi Arabistan’da arsa görüşmeleri yaptığı ve kısa sürede sonuçlanacak olması ve 2014/2015 yıllarında proje yapmayı planladığı öğrenildi

Satış ofisleri açacak
Ayrıca, Alican Ağaoğlu’nun 2013 ve 2014 yıllarında Almanya, Londra, Rusya’da da satış ofisi açmayı planladıklarını da öğrenildi

"Dubai Cityscape Fuar"ı hakkında detaylı haberlerimiz fuar boyunca devam edecek, bizi takip edin…