Dubai Fuarı'nda Projebeyaz International'a büyük ilgi!

Dubai Fuarı’na katılan Projebeyaz International, fuara yoğun ilgi gösteren Körfez yatırımcılarıyla önemli iş bağlantıları kuruyor

Dubai Fuarı'nda Projebeyaz International'a büyük ilgi!

9 Nisan 2014 / Emlakwebtv
Körfez çıkarmasını sürdüren Projebeyaz International, dün başlayan Dubai Fuarı’nda Körfez yatırımcıların büyük ilgisiyle karşılandı. Pazartesi günü başlayan Kuveyt Fuarı’nın yanı sıra ayrı bir ekiple Dubai Fuarı’na katılan Projebeyaz International, fuara yoğun ilgi gösteren körfez yatırımcıları ile önemli bağlantılar kurarak, Körfez’deki varlığını güçlendiriyor.

Gayrimenkul danışmanlığı sektörüne getirdiği profesyonel ve kurumsal bakış açısıyla fark yaratan Projebeyaz, Körfez’de atağa geçti. Yeni yapılanmayla yurt dışı faaliyetlerini üstlenen Projebeyaz International, Pazartesi günü başlayan Kuveyt Fuarı’ndan sonra ayrı bir ekiple katıldığı Dubai International Property Show’da katılımcıların ilgi odağı oldu. 8-10 Nisan tarihleri arasında düzenlenen fuara Türkiye’den projelerin yanı sıra bireysel gayrimenkulleri de götüren şirket, bölgedeki ağını daha da güçlendirecek.

Kuveyt ve Cidde’de ofisleri bulunan Projebeyaz International, Körfez’den gelen yoğun gayrimenkul talebini yerinde karşılamayı hedefliyor. Dubai Fuarı’nda Türkiye’ye yönelik ilgiyi karşılamak adına avantajlı bir konumda olacaklarını vurgulayan Projebeyaz Yönetim Kurulu Başkanı Murat Uzun, “Buradaki gayrimenkulleri genelde Körfez’deki emlakçılar pazarlıyor. Oysa bu toprakların dilini biz biliyoruz. Dolayısıyla buradan götürdüğümüz projeleri de en iyi biz anlatırız” diye konuştu.

Pazar payı artacak
Ortadoğu ülkelerindeki pazar paylarının yüzde 15 olduğunu, önümüzdeki yıl bu oranı yüzde 50’ye çıkarmayı hedeflediklerini belirten Projebeyaz Yönetim Kurulu Başkanı Murat Uzun, bölgedeki faaliyetlerine bu fuarlarla hız verdiklerine dikkat çekti. Körfez ülkeleriyle daha önce katıldıkları fuarlarda da önemli bağlantılar kurduklarından ve yatırımcılara Kuveyt ve Cidde’de yer alan Projebeyaz International ofislerinde her gün hizmet verdiklerinden bahseden Uzun, şimdi de Dubai ve Kuveyt’teki yatırımcılara Türkiye’deki fırsatları kaçırmamaları gerektiği mesajını götürdüklerini belirtti.

Türkiye’deki pek çok projeyi ve otel, yalı gibi münferit gayrimenkulleri bölgedeki yatırımcılarla buluşturduklarını anlatan Uzun, Körfez’deki talebi değerlendirmek isteyen Türk inşaat firmaları ve bireysel yatırımcılar için en doğru iş ortağının da Projebeyaz International olacağına dikkat çekti. Uluslararası fuarları yatırımcılar ile bir araya gelme ve gayrimenkul yatırım fırsatlarını sunma konusunda önemli bir buluşması noktası olarak gören Uzun, “Birkaç yıl önce Levent’te veya Suadiye’de dairesi olup da Projebeyaz Gayrimenkul’e başvuran müşterimiz, şimdi Projebeyaz International’ın global ölçekteki network’ü ile gayrimenkulünü tüm dünyada pazarlama şansına sahip” dedi.