Dubai’li Damac Türkiye’ye geliyor

Kuzey Afrika, Ürdün, Lübnan Katar ve Suudi Arabistan’da hayata geçirdiği lüks projelerle adından söz ettiren Dubai merkezli Damac Properties, yeni projelerini tanıtmak için Türkiye’ye geliyor

Dubai’li Damac Türkiye’ye geliyor

Dubai’de, lüks özel konutlar, lüks yerleşim merkezleri, oteller, ticaret ve tatil kompleksleri inşa etmek üzere 2002’de kurulan Damac Properties son projelerini tanıtmak için İstanbul’a geliyor. 15-16 Ağustos 2014 tarihlerinde Anadolu ve Avrupa yakasında iki ayrı tanıtım toplantısı düzenleyecek olan Damac, büyük ilgi gören son projelerini Türk yatırımcılara sunacak.

Dubai’den gelecek Damac Properties üst düzey temsilcisi ve Damac Türkiye Temsilcisi ve Reha Medin Yönetim Kurulu Başkanı Tamer Çiçekçi’nin katılacağı toplantılar, özellikle Dubai ve Körfez’de yatırım yapmak isteyen kişi ve kurumları, yeni projeler, yatırım değerleri, ödemeler hakkında bilgilendirmek amacıyla yapılıyor.

Damac Properties neler yapıyor?
Her alandaki inşaatlarını ultra lüks konseptle tasarlayıp gerçekleştiren Damac Properties,  10 yıl gibi kısa bir sürede Kuzey Afrika, Ürdün, Lübnan Katar ve Suudi Arabistan’da da yaptığı yatırımlarla ve gayrimenkul projeleri ile hızla büyüdü. Dünyanın sayılı lüks inşaat şirketlerinden biri olan Damac Properties’in her biri kendi alanında marka haline gelmiş gökdelenler, son moda rezidanslar, Fendi, Versace gibi ünlü markalar ile birlikte oluşturduğu villa ve apartmanlardan oluşan yerleşim merkezleri, oteller, ticari merkezler gibi onlarca projesi bulunuyor.

Burj bölgesinde, Hollywood’dan ilham alınarak inşa edilmiş otel, rezidans daireleri barındıran Damac Towers projesi bunlardan biri… Damac Towers, 1,6 milyon TL’den başlayan fiyatlarla ve 24 ila 36 ay boyunca esnek ödeme planları ile satılıyor.

Dubai’nin Beverly Hılls’inde kazandıran lüks projeler
Dünyanın her yerinden en seçkin yatırımcıların buluşma noktası olan Dubai’nin Jumeriah Bölgesi’ndeki Vantage Lüks Apart Otel Projesi, villalardan oluşan ultra lüks yerleşim merkezi  “The Cat Walk At Akoya” ve “Akoya Drive” projeleri,  ayrıca muhteşem bir golf sahasını da içeren “The Downtown” ve “Paramount Otel” projeleri Damac’ın favori projeleri olarak öne çıkıyor.

Katar ve Riyad’da da büyük projeleri var
Katar Doha’daki lüks apartman dairelerinden oluşan Burj Damac Waterfront, Riyad’daki Damac Tower ve Paramount Hotel ve Tatil Köyü, yine Riyad’daki lüks apartman dairelerinden oluşan Damac Esclusiva bunlardan en göze çarpanları olarak öne çıkıyor. Katar’ın bugün, dünyada kişi başına gelirin en yüksek olduğu ülke olması, dünyanın üçüncü büyük doğalgaz yataklarına sahip olması 2020 Yaz Olimpiyatları adaylığı ise Katar’da yapılan yatırımların değerini büyük ölçüde arttıran unsurlar olarak öne çıkıyor.