Dubai'de Büyükyalı İstanbul'a büyük ilgi

Özak GYO, Ziylan Grup ve Yenigün İnşaat, İstanbul Kazlıçeşme’de, hayata geçireceği, Büyükyalı İstanbul projesi, Dubai’de düzenlenen CityScape Fuarı katılımcılarından büyük ilgi gördü

Dubai'de Büyükyalı İstanbul'a büyük ilgi

Dubai’de düzenlenen CityScape Fuarı’nda Büyükyalı İstanbul projesini hayata geçiren Özak GYO, Ziylan Grup ve Yenigün İnşaat,  Arap dünyası başta olmak üzere, yabancı yatırımcılara tanıttı. Ziyaretçilerin yoğun ilgi gösterdiği Büyükyalı İstanbul, Cannes’daki MIPIM Fuarı’nın ardından, Körfez Bölgesi’ndeki yatırımcılardan da tam not aldı. Henüz lansmanı yapılmamış olmasına rağmen, ön talep döneminde yoğun ilgi gören Büyükyalı İstanbul’un lansmanı, 22 Eylül tarihinde İstanbul’da gerçekleştirilecek.

 İstanbul, Yabancı Yatırımcıların Gözdesi
Fuarla ilgili bir değerlendirme yapan Özak GYO Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Akbalık İstanbul'un Avrupa'nın sayılı şehirleri arasındaki yerini koruduğunu söyledi. İstanbul'un marka bir şehir olduğunu belirten Akbalık:  "Büyükyalı, devlet yatırımlarıyla çehresi değişen Kazlıçeşme sahil yolunda, İstanbul’un tam merkezinde yer alıyor. Büyükyalı’da, denizin tüm avantajlarından yararlanma imkanıyla birlikte her türlü ihtiyacın karşılanabileceği bir sosyal yaşam sunuyor, İstanbul’un boğaz hattını uzatıyoruz.” ifadelerini kullandı. 

 

Dubai'de Büyükyalı İstanbul'a büyük ilgi


  
Kazlıçeşme sahil yolunda, Emlak Konut GYO güvencesindeki tek proje
Akbalık, Büyükyalı İstanbul'un Kazlıçeşme sahil yolunda Emlak Konut güvencesine sahip tek proje olduğuna da dikkat çekerek: "Bu da Büyükyalı’yı yabancı yatırımcılar nezdinde farklı bir yere konumluyor. Ayrıca brüt-net metrekare ölçümünde Emlak Konut standartlarını uyguluyoruz ve kamuoyunu en doğru şekilde bilgilendiriyoruz. Büyükyalı, net metrekare değeriyle de Kazlıçeşme sahil yolundaki markalı lüks projeler arasından, kârlı bir proje olarak ayrışıyor.” dedi. 
 

 

Firma Bilgisi: Özak GYO - Yenigün İnşaat - Ziylan Grup
Proje Bilgisi: Büyükyalı İstanbul