Dumankaya Adres konut projeleri!

1963 yılında kurulan Dumankaya Adres konsepti ile İstanbul Anadolu Yakasında birçok konut projesi üretti

Dumankaya Adres konut projeleri!

1963 yılında İbrahim Dumankaya ile Halit Dumankaya kardeşler tarafından kurulan Dumankaya İnşaat bu zamana kadar birçok konut projesi hayata geçirdi. “Adres” konsepti ile İstanbul Anadolu Yakasında inşa ettiği projeleri Adres Kampüs Güney ve Adres Kampüs Panorama; üniversiteli gençlerin ilgisini çeken konutlardan oldu.

Adres Kampüs Güney ve Adres Kampüs Panorama
Gayrimenkul sektörünün önde gelen kuruluşlarından Dumankaya İnşaat, çok kazandıran Adres projelerine 11. ve 12. Adres’leri de ekleyerek yine yatırımcılara çok kazandıran fırsatlar sunmaya devam ediyor. Adres Kampüs Güney Projesi, 89 adet konut ve 4 adet ticari alandan oluşuyor. Projede, 59 adet 54-58 m2 aralığında değişen 1+1 daire ve 30 adet 81 m2 2+1 daire yer alıyor. Projede ayrıca fitness, TV odası ve sohbet odası gibi sosyal yaşam alanlarının yanı sıra açık otopark da bulunuyor. Adres Kampüs Panorama ise 53-60 m2 arasında değişen 29 adet 1+1 dairenin yanı sıra 2 adet ticari alana da sahip.

Yeni Üniversiteler Merkezi: Tuzla-Aydınlı
Tuzla ve Pendik bölgeleri eğitim kurumları açısından oldukça zengin. Halen eğitim veren Koç İlköğretim Okulu ve Lisesi, Sabancı ve Okan Üniversiteleri, İTÜ Denizcilik Fakültesi ile yakın gelecekte tamamlanması planlanan Süleyman Şah, Medeniyet, Gedik, Piri Reis ve İstanbul Ticaret Üniversitelerinin kampüslerinin hizmete girmesiyle bölge çok önemli bir eğitim merkezi haline gelecek.E-5 ve TEM otoyolları ile Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı ve Pendik feribot iskelesine yakınlığıyla ayrı bir avantaja sahip olan bölge, yapımı süren Marmaray’ın Sabiha Gökçen’e bağlanmasıyla daha da önem kazanacak. Çevredeki beş yıldızlı oteller arasında; Divan Otel Asia, The Green Park, Titanic ile Crown Plaza Asia sayılabilir. Viaport, Atlantis, Pendorya, Neomarin ve Marina Mall bölgedeki önemli alışveriş merkezleri olarak öne çıkıyor. Bölgede ayrıca Marmara Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Anadolu Sağlık Merkezi, Teknopark ve Tübitak gibi önemli tesisler de bulunuyor. 

Adres Su ve Adres Natura
Dumankaya’nın gerçekleştirdiği projeleri ile canlanan, hem oturumcusuna hem yatırımcısına çok kazandıran nitelikli projeler ile değerlenen Gizli Bahçe bölgesi Adres’lerin yepyeni 2 etabına ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor; Adres Su ve Adres Natura!

Her bütçeye uygun cazip daire seçenekleri ile ev arama anlayışını bir tık öteye taşıyan Dumankaya.com, “Ev Aramaya Son” sloganı kapsamında yepyeni 2 etabı ev sahibi olmak isteyen oturumculara ve cazip koşullardan yararlanarak kazanmak isteyen yatırımcılara sunuyor.

Konumu itibariye Sabiha Gökçen Havalimanına komşu olan, üniversiteler bölgesinde yer alan, yakın çevresinde Anadolu Sağlık Merkezi ve Tübitak’ın çok yakında TOKİ’nin hayata geçireceği 5.000 konutluk “Kentsel Dönüşüm Projesi”nin bulunduğu Gizli Bahçe, içinde Dumankaya tarafından inşa edilen son derece nezih ve nitelikli projeler ile her gün daha çok değerlenirken, öte yandan saklı güzelliği ve yemyeşil doğası ile keyifli bir yaşam sunuyor.

Bugüne kadar, gerçekleştirilen toplam 6 projede yatırımcılardan büyük ilgi gören Adres projeleri şimdi ise modern konfor anlayışı, zengin sosyal yaşamı ve yemyeşil doğası ile dikkat çeken Gizli Bahçe bölgesi daire sahiplerinin bir yandan içinde keyifle yaşarken bir yandan da çok kazanacakları 2 yeni yaşam projesi olan Adres Su ve Adres Natura ile zenginleşiyor.