Dumankaya Adres Lobi Çarşı satışta

Dumankaya, Tuzla-Aydınlı’daki projesi “Adres Lobi” içerisinde yer alan ticari alanların satışına başladı

30 Mayıs 2012
Dumankaya, İstanbul’un en hızlı gelişen ve değerlenen semtlerinden Tuzla-Aydınlı’daki projesi “Adres Lobi” içerisinde yer alan ticari alanların satışına başladı.
Gayrimenkul sektörünün önde gelen kuruluşlarından Dumankaya İnşaat, Tuzla Aydınlı’da bulunan projesi “Adres Lobi” içerisinde yer alan ticari alanların satışına başladı. 11 Adres projesi ile 10.000 konutluk TOKİ projelerinin tam ortasında bulunan “Adres Lobi Çarşı” bölgenin tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecek kapasitede.

Tuzla Aydınlı’nın kalbi “Adres Lobi”de atacak
Yüksek tavanlı görkemli lobisi ve otel konforunu aratmayacak nitelikte donatılara sahip Adres Lobi projesinin içerisinde yer alan, 3 tarafı cadde ve bulvarlarla çevrili merkezi bir konumda bulunan “Adres Lobi Çarşı” İstanbul’un en hızlı gelişen ve değerlenen semtlerinden üniversiteler merkezi Tuzla Aydınlı’da bölgenin kalbinin attığı bir merkez olmayı hedefliyor.

41 mağazalık semt çarşısı
Adres Lobi'nin dış cephesinde yer alan semt çarşısı 41 mağazadan oluşuyor. Adres Lobi semt çarşısı, marketten butiğe, kuaförden kuru temizlemeye farklı alanlarda hizmet veren mağazalarıyla bölgeye hizmet verecek. 26 m2’den 124 m2’ye kadar farklı alan seçenekleri bulunan  mağazaların fiyatları ise 119 bin TL’den başlıyor.

Yatırımcıya fırsatlar sunuyor
Tuzla-Aydınlı’da 3 tarafı bulvarla çevrili merkezi bir noktada bulunan “Adres Lobi Çarşı”, TEM ve E-5 otoyollarının tam ortasında bulunduğundan şehir içi ve şehirlerarası ulaşımda büyük avantaj sağlıyor. Türkiye’nin en hızlı büyüyen havalimanı Sabiha Gökçen 5 dakika, Pendik feribot ve deniz otobüsü ise 10 dakika uzaklıkta. Ayrıca, çevresinde Divan Asia, Titanic, Viaport Hotel gibi beş yıldızlı oteller bulunan Aydınlı bölgesi, Koç Lisesi, Sabancı ve Okan Üniversiteleri, İTÜ Denizcilik Fakültesi ile yakın gelecekte tamamlanması planlanan Süleyman Şah, Medeniyet, Gedik, Piri Reis ve İstanbul Ticaret Üniversitelerinin kampüslerinin hizmete girmesiyle bölge çok önemli bir eğitim merkezi haline geliyor.

Proje Bilgisi: Adres Lobi