Dumankaya, Adres Natura Projesi'nin özellikleri

Aydınlı – Tuzla’da Gizli Bahçe bölgesinde inşa edilmekte olan Adres Natura, Dumankaya kalitesi ve inceliğini gözler önüne seren bir projedir

Dumankaya, Adres Natura Projesi'nin özellikleri

Aydınlı – Tuzla'da Gizli Bahçe bölgesinde inşa edilmekte olan Adres Natura, Dumankaya kalitesi ve inceliğini gözler önüne seren bir projedir.

Dumankaya, Adres Natura Projesi'nin özellikleri

Adres Natura sizleri ve aileniz için tasarlanmış hem güvenli hem de içinden çıkmak istemeyeceğiniz bir hayat sunuyor. Adres Natura tüm istek ve ihtiyaca göre tasarlanmış olup her türlü evi bulma olanağı sağlıyor. Stüdyo, 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 4+1 dubleks olmak üzere toplamda 326 daireden oluşmaktadır. Proje sosyal alanları açısından da hayli zengin olup sizleri kendisine bağlayacak gibi görünüyor. Açık yüzme havuzu, güneşlenme terası, sosyal tesis, çocuk oyun alanı, çocuk havuzu, yansıma havuzları, sauna, fitness center, kafeterya, yürüyüş parkurları, 3 potalı basketbol sahası, dinlenme ve seyir alanları gibi birçok alternatif ile sizi ve ailenizi bekliyor.

Ayrıca 24 saat güvenlik mevcut olup kamera ile desteklenmiş evleri ile sizleri bekliyor. Sahip olmak isteyeceğiniz dairelerin size uygun olanını seçip yeni bir hayata başlayabilirsiniz. 1+1 daireler 50 - 72 m2, 2+1 daireler 73 - 150 m2, 3+1 daireler 140 - 169 m2, 4+1 daireler 176 - 192 m2, 4+1 dubleks daireler 207 - 213 m2 arasında olmaktadır. Hem yatırımcı hem oturumcuya hitap eden toplam 326 adet dairenin büyük çoğunluğunda da balkon ya da teras bulunmaktadır.