Dumankaya Adres Sancaktepe teslim tarihi

Dumankaya Adres Sancaktepe teslim tarihi olarak 2017 yılı veriliyor

Dumankaya Adres Sancaktepe teslim tarihi

Dumankaya Adres Sancaktepe projesi 64 bin metrekare alan üzerinde yer alıyor. Dumankaya Adres Sancaktepe projesinde toplam 502 adet konut bulunuyor. Dumankaya Adres Sancaktepe projesi 1+0, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 dairelerden meydana geliyor. Dumankaya Adres Sancaktepe satılık daire büyüklükleri 44 m2'den başlayarak 208 m2 kadar çıkıyor.

Dumankaya İnşaat Yönetim Kurulu Başkan Vekili Barış Dumankaya, Adres Sancaktepe projesi ile ilgili olarak şunları söyledi:
Sancaktepe yapımı devam eden metronun 2015 yılı son çeyreğinde açılması ve 4.100 yatak kapasiteli ve 15.000 personelin çalışması planlanan Avrupa'nın en büyük şehir hastanesinin inşaatının tamamlanması ile birlikte İstanbul'un yeni cazibe merkezlerinden biri haline gelecek. Bu sebeple Tuzla-Aydınlı'da gerçekleştirdiğimiz ve kısa sürede çok değerlenen ve kazandıran "Adres" projelerine yenilerini eklemeye devam ediyoruz. İlk temelin 2008 yılında atılmasının ardından hızla değerlenen ve yatırımcılar tarafından büyük ilgi gören Adres projeleri hızla büyüdü. Gelen yoğun talebi karşılamak adına Adres projelerini büyütme kararı aldık ve şimdi de yatırımcılarımızı istanbul'un prestijli projeleri ile öne çıkan Sancaktepe semtinde Adres projesi ile buluşturuyoruz.

Dumankaya Adres Sancaktepe teslim tarihi
Dumankaya Adres Sancaktepe teslim tarihi olarak 2017 yılı veriliyor.

Dumankaya Adres Sancaktepe özellikleri
Dumankaya Adres Sancaktepe projesinde açık yüzme havuzu, çocuklar için yüzme havuzu, gezinti yolları, bisiklet yolları, otopark, gibi olanaklar yer alıyor.

Dumankaya Adres Sancaktepe nerede?
İstanbul Anadolu Yakasında yer alan Dumankaya Adres Sancaktepe'de yer alıyor.

Dumankaya Adres Sancaktepe iletişim bilgileri
Tel: 444 7 222

 

Proje Bilgisi: Dumankaya Adres Sancaktepe