Dumankaya Al Mazaya Grup basın toplantısı!

Dumankaya ve Al Mazaya Grup basın toplantısı 29 Mayıs Perşembe günü Çırağan Sarayı'nda gerçekleşecek

Dumankaya Al Mazaya Grup basın toplantısı!

20 Mayıs 2014 / Emlakwebtv
Dumankaya İnşaat Ortadoğu’nun en büyük gayrimenkul geliştirici holdinglerinden Al Mazaya Grup ile stratejik işbirliği anlaşmasını imzaladı. Bununla ilgili olarak Çırağan Sarayı Yıldız Salonu'nda 29 Mayıs Perşembe günü basın toplantısı düzenlemeyi planlıyor.

Bu kapsamda, Türkiye’nin lokomotif sektörlerinden inşaat sektörünü ve marka şehrimiz İstanbul’u bir üst seviyeye taşıyacak yeni projeleri hayata geçirmek ve Türkiye ekonomisine maksimum fayda sağlayabilmek adına, Ortadoğu’nun en büyük gayrimenkul geliştirici holdinglerinden Al Mazaya Grup ile stratejik işbirliği anlaşmasını imzaladı.

Türkiye’de inşaat sektöründe yaşanacak değişimin başlangıcı olacak bu işbirliği ile ilgili Dumankaya İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Dumankaya, Başkan Vekili Barış Dumankaya ve Al Mazaya Holding Yönetim Kurulu Başkanı Rasheed Al-Nafisi, Mazaya Holding CEO’su İbrahim Al-Saqabi ve Mazaya Türkiye CEO’su Cem Yolcu’nun katılımıyla gerçekleşecek olan basın toplantısı 29 Mayıs Perşembe günü Çırağan Sarayı Yıldız Salonu'nda düzenlenecek.