Dumankaya birikimlerini paylaşıyor

Dumankaya İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Dumankaya, bir ay gibi kısa bir sürede 10 ayrı ilde katıldığı organizasyonlarla, genç kuşak işadamları ve gençlere şirket vizyonu ve iş hayatı hakkında bilgiler aktardı

Dumankaya birikimlerini paylaşıyor

9 Haziran 2014/Emlakwebtv

Aralarında Karabük, Tokat, İzmir, Diyarbakır, Eskişehir, Antakya ve Kıbrıs’ın da bulunduğu pek çok yerde üniversite öğrencileri ve iş adamları ile buluşan Dumankaya İnşaat’ın Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Dumankaya şirket vizyonu ve iş yaşamındaki deneyimleri hakkında açıklamalar yaptı. Dumankaya konuşmalarında, sektörde ve ülkedeki klasik düşünceleri, tabuları yıkarak genç, dinamik, heyecanlı  yeni fikir ve anlayışların savunulması gerektiğinin altını çizdi.

Mevlana'nın "dün dünla gitti, artık yeni şeyler söylemek lazım!" ifadesinin çağımızın ruhunu yansıttığının altını çizen Dumankaya: "Teknolojinin gelişimi ile birlikte dünyada sanayi toplumu kavramından bilgi toplumuna geçişin başladığı günümüzde bilgisayar ve iletişim teknolojilerini baz alan yeni uygulamalar yükselen trend olarak karşımıza çıkmakta. Biz de Dumankaya İnşaat olarak bu değişim ve gelişimi yakından takip ediyoruz. Bilişim teknolojisi temelli çözümler ile kentli vatandaşların yaşam kalitesini ve ekonomik verimliliğini artıracak projeleri hayata geçiriyoruz. " dedi.

Dumankaya inşaat olarak değişim ve gelişimi yakından takip ettiklerini söyleyen Dumankaya, bu sayede kentli vatandaşların yaşam kalitesini ve ekonomik verimliliğini artıracak projeleri hayata geçirdiklerini söyledi.