Dumankaya Çayırova talep toplama devam ediyor!

Dumankaya İnşaat’ın en büyük konut projesi olması beklenen Dumankaya Çayırova için ön talep toplama süreci devam ediyor

Dumankaya Çayırova talep toplama devam ediyor!

Dumankaya İnşaat tarafından İstanbul ve Kocaeli arasında, Gebze-Çayırova bölgesinde yeni bir yaşam alanına imza atılacak. Henüz ön talep toplama aşamasında olan proje, firmanın en büyük konut projesi olacak.

142 bin metrekarelik arazi alanı üzerine kurulacak olacak Dumankaya Çayırova’da 4 bin 500 adet daireye yer verilecek. 1 milyar TL yatırım bedeline sahip olan projenin resmi satışları yakın zamanda başlayacak.

Aile yaşantısı ön planda tutularak tasarlanacak olan Dumankaya Çayırova projesi, 3 etap halinde yükselecek. Proje, Körfez Geçiş Köprüsü’ne yakın mesafede olacak ve böylece İzmir’e 3,5 saatte ulaşım sağlanabilecek.

Proje ile ilgili açıklama yapan Dumankaya İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Dumankaya, “Gebze’de hayata geçirdiğimiz proje, Türkiye’de inşa edilmiş dev konut projeleri arasında en iddialılardan biri olacak. Dumankaya İnşaat olarak yapacağımız 1 milyar lira yatırım değeri ile 20 bin kişiye çok özel bir yaşam ve yatırım alanı sunacağız. Şehrin karmaşasından uzakta, yüksek kalite standartlarında keyifli yaşam alanları bulunan ve çocukların sosyalleşerek güvenli bir şekilde büyüyebileceği bir ortam oluşturacak olan proje bütün bölgenin çehresini değiştirecek” dedi.

 

Firma Bilgisi: Dumankaya Inşaat
Proje Bilgisi: Dumankaya Çayırova