Dumankaya, Cebit’te Ortadoğu merceğine alındı

Cebit Bilisim Eurasia dolayısıyla Orta Doğu’dan İstanbul’a gelen basın mensupları ve davetliler, Dumankaya projelerine yoğun ilgi gösterdi

Dumankaya, Cebit’te Ortadoğu merceğine alındı

3 Aralık 2012 / emlakwebtv
Dumankaya İnşaat,  kente kimlik katmayı amaçlayan, mimaride ve inovasyonda öncü projeleriyle yoğun ilgi görmeye devam ediyor. 29 Kasım - 2 Aralık tarihleri arasında düzenlenen Cebit Bilisim Eurasia Fuarı için Orta Doğu’dan gelen davetli ve basın mensuplarından oluşan bir grup, 1 Aralık 2012’de Dumankaya İnşaat projelerini gezerek projeler hakkında detaylı bilgi aldılar.

İlk olarak Maltepe’de özgün mimari anlayışıyla hayata geçirilen Ritim İstanbul’u ziyaret ederek bölgeye ve projeye yoğun ilgi gösteren davetliler, projenin sahip olduğu panoramik manzarayı daha yakından görmek amacıyla Dumankaya Vizyon’un 32. katında hazırlanan örnek daireyi ziyaret ettiler. Ritim İstanbul’a ve örnek dairenin kapanmaz adalar manzarasına yoğun ilgi gösteren davetliler, daha sonra Deneyim Ofisi’nde Dumankaya İnşaat yetkililerinden Ritim İstanbul ve diğer projeler hakkında bilgi aldı.

İki etap halinde inşa edilecek olan Dumankaya Ritim İstanbul, Maltepe’de ki merkezi konumu, kule ve katlı blokları, kültür merkezi, Athletic-o Sports Club spor merkezi, cadde mağazaları, auto showroom’u ve sosyal zenginlikleriyle dikkat çekiyor. Ritim İstanbul minimal estetiğin en yeni yorumunu sergileyen mimarisi yanında proje büyüklüğü ile de Maltepe’nin en görkemli projesi niteliğini taşıyor.

Projede, 36-37 metrekare stüdyolar, 60-72 metrekare 1+1, 73-77 metrekare 1,5 +1,  95-111metrekare 2+1 ve 156-162 metrekare 3+1 daire seçenekleri bulunuyor. 176 daire, 35-116 metrekare arasında değişen  31 adet mağaza, 42-121 metrekare arasında değişen 33 adet ofisin bulunacağı projenin 1.fazında,  toplam 19370 metrekare satış alanı bulunuyor.

Ritim İstanbul Projesi, E-5 karayolu üzerinde deniz ve adalar manzarasına sahip ve Kartal Kentsel Dönüşüm alanına da komşu. Ulaşım merkezlerine yakınlığı ile de dikkat çeken Ritim İstanbul Projesi; Kartal İDO İskelesi’ne 3 km, Marmaray Tüp Geçit Projesi’ne 2 km, Kadıköy-Kartal Metro hattına ise 150 metre mesafede konumlanıyor.