Dumankaya’da Nisan’da 4 kat referans puan

Tanıdıklarını Dumankaya'dan konut sahibi yapanlar, Nisan ayına özel 4 kat referans puan kampanyasından yaralanma fırsatı yakalıyor

Dumankaya’da Nisan’da 4 kat referans puan

1 Nisan 2013 / emlakwebtv
Referans Puan Sistemi nasıl işliyor?
2013 uygulamasında referansınız ile sattıracağınız konutun her 1.000 TL' si için 1 TL kazanacaksınız. Biriktirdiğiniz TL'leri ister 2012 yılı ödülleri teslim edildikten ve gerekli bilgilendirmeler yapıldıktan sonra yıl içerisinde tüm Dumankaya Grup şirketlerinde (Dumankaya İnşaat, Dumankaya Otomotiv, Dumankaya Sigorta, Dumankaya 3 D Dizayn, Athletic-o) hediye çeki olarak, ister 2013 yılının son çeyreğinde 5 dış firmada (Teknosa, IKEA, Boyner,DNR, Tatil firması) hediye çeki olarak kullanabilirsiniz. 2013 yılındaki puan kullanımları ile ilgili Dumankaya Grup şirketleri ve dış firma kullanımları hakkında daha sonra size detaylı bilgi verilecektir.

Hediye Seçenekleri
2013 yılında biriktirdiğiniz TL'leri ister 2012 yılı ödülleri teslim edildikten ve gerekli bilgilendirmeler yapıldıktan sonra yıl içerisinde tüm Dumankaya Grup şirketlerinde (Dumankaya İnşaat, Dumankaya Otomotiv, Dumankaya Sigorta, Dumankaya 3 D Dizayn, Athletic-o) hediye çeki olarak, ister 2013 yılının son çeyreğinde 5 dış firmada (Teknosa, IKEA, Boyner,DNR, Tatil firması) hediye çeki olarak kullanabilirsiniz.


Referans Puan hakkında ayrıntılı bilgi için: www.referanspuan.com

Dumankaya İnşaat hakkında detaylı bilgi için http://www.dumankaya.com/