Dumankaya’dan Villa Gizli Bahçe

Dumankaya İnşaat, Tuzla Aydınlı Bölgesi’nde, Villa Gizli Bahçe projesini hayata geçiyor. Proje 24 ikiz, bir adet tek villadan oluşuyor

Dumankaya’dan Villa Gizli Bahçe

26 Haziran 2012

Dumankaya İnşaat, Tuzla Aydınlı’da hayata geçirdiği “Villa Gizli Bahçe” projesini tanıttı. Yaklaşık 51 dönüm arazi üzerinde toplam 49 villadan oluşan projede 24 ikiz villa ve 1 adet tek villa yer alıyor.  
Sakinlerine orman havası ile İstanbul’un karmaşasından uzakta sakin ve dingin bir hayat imkanı sunmayı amaçlayan Villa Gizli Bahçe projesinde her villanın kendine ait havuz ve otoparkının yanı sıra ortak kullanıma açık havuz, güneşlenme terasları, sosyal tesisler ve bahçeler de bulunuyor. 

Ön satışlar başladı
Villa Gizli Bahçe projesinin ön satışları, ön talep formu dolduran müşteriler ve Dumankaya İnşaat’ın özel müşterileri için düzenlenen bir etkinlik kapsamında başladı. Projeyi anlatan, Dumankaya İnşaat Pazarlama Direktörü Ufuk Kayador, “Dumankaya Gizli Bahçe Villaları projesi İstanbul’un gelişmekte olan cazibe merkezlerinden Tuzla Aydınlı “Gizli Bahçe Bölgesi’’nde yer alıyor. Buraya gizli bahçe diyoruz çünkü bu bölgede hayata geçirdiğimiz diğer projeler sayesinde bölgenin adı artık “Gizli Bahçe Bölgesi” olarak anılıyor. Villalarımız da bu bölgede yer alıyor. Villalar İstanbul’un içinde ama İstanbul’dan uzak yaşamak isteyenler için ideal bir fırsat sunuyor. Hem İstanbul’a çok yakın olacaksınız hem de İstanbul’un kargaşasından uzakta sakin bir dünyada yaşayacaksınız” dedi. 

Yüzde 75’e varan primler
Yatırımcıların büyük ilgi göstermeye başladığı Tuzla Aydınlı Bölgesi, hayata geçirilen projelerle değer kazanmaya devam ediyor. Bölgede bulunan diğer Dumankaya projelerinden daire sahibi olanlar 2.5 yıl gibi kısa bir zamanda bölgenin değerinde görülen artış sonrası mevcut dairelerinde yüzde 75’lere varan kazanç elde ettiler.

Proje Bilgisi: Villa Gizli Bahçe