Dumankaya'dan yaz fırsatları

Dumankaya İnşaat, daire sahibi olmak isteyenlere özel yepyeni fırsatlar sunuyor

Dumankaya'dan yaz fırsatları

2 Haziran 2014/Emlakwebtv
Gayrimenkul sektörünün önde gelen kuruluşlarından Dumankaya İnşaat, İstanbul’un yatırım değeri en yüksek semtlerinde hayata geçirdiği Dumankaya hi-Fit, Ritim İstanbul, Konsept Halkalı, Adres Natura ve Flex Kurtköy projelerinde müşterilerine farklı ödeme kolaylıkları, taksit imkânları gibi çok özel fırsatlar sunuyor. 

Hi-fit'te uygun fiyatlar
Dumankaya’nın ilk fırsat projesi, Hi-Fit ‘te  17 adet kat bahçesinde yoga’dan, golf’e, satrançtan açık hava fitness aletlerine kadar pek çok spor aktivitesi hizmeti sunuluyor. Projede ev sahibi olmak isteyenler 124.000 TL’den başlayan fiyat seçenekleri, 72 ay sıfır faiz, lansmana özel yüzde 20 indirim ve yüzde 1 KDV fırsatları ile sağlıklı ve konforlu bir yaşama adım atabilecekler.

Ritim İstanbul'da yüzde 12 indirim
Modern mimarisi, sahip olduğu Prens Adaları manzarası, alışveriş ve sosyal donatıları ile teknoloji ve konforu bir arada sunan Ritim İstanbul projesinde daire sahibi olmak isteyenler, kampanya ile 182.160 TL’den başlayan fiyat seçenekleri, 72 ay sıfır faiz, yüzde 12 indirim, teslimde peşinat ile yüzde sıfır peşinat gibi fırsatlardan yararlanabilecek.

Dumankaya İnşaat  Atakent - Halkalı'daki Konsept Halkalı projesindeki yaz fırsatlarını da müşterilerinin beğenisine sunuyor. Dumankaya’nın sunduğu yaz fırsatları ile Haziran 2014’te telim edilecek Konsept Halkalı’da daire sahibi olmak isteyenler, 72 ay sıfır faiz, 84.000’TL ye varan indirim fırsatlarından yararlanabilecek. 

Yeşil ve Mavi Cazip Fırsatlar
Dumankaya Adres Natura’da cazip fırsatlar sunuyor. İçinde minik adalar bulunan yansıma havuzları, balkonlu daireleri, kat bahçeleri, alabildiğine geniş terasları, farklı yüksekliklerde bloklarıyla mimari açıdan çok ince düşünülmüş, çok iyi planlanmış, huzurlu, dingin ve benzersiz bir yaşam merkezi olan Adres Natura’da daire sahibi olmak isteyenler 72 ay sıfır faiz, 60.200 TL’ye varan indirim seçenekleri ile yeşilin ve mavinin tadını çıkarma fırsatı yakalayacaklar. Cazip avantajlar ile sunulan projenin teslim tarihi ise Temmuz 2014

Kampanya Rüzgârı Flex Kurtköy’de sürüyor
Dumankaya Flex Kurtköy’de yatırımda bulunmak isteyenler, Dumankaya’nın sunduğu kampanya kapsamında 204.300 TL’den başlayan fiyatlar, 72 ay sıfır faiz, yüzde 10 indirim fırsatları ve hemen teslim avantajlarından faydalanabilecek.