Dumankaya’dan yeni proje

Dumankaya İnşaat, Gebze’nin Çayırova bölgesinde 4.500 aileye ev sahipliği yapacak dev bir projeyi hayata geçiriyor

Dumankaya’dan yeni proje

Dumankaya İnşaat, Gebze'nin Çayırova bölgesinde 4.500 mutlu aileye ev sahipliği yapacak dev bir projeyi hayata geçiriyor

Dumankaya'dan yeni proje
Gebze'de yatırım amaçlı konut projesi olgusuna da yeni bir soluk getirecek olan proje, konum itibariyle üniversite yerleşkeleri, sanayi merkezleri, kurumsal şirketler ve özellikle de bankaların teknoloji üslerine oldukça yakın bir noktada bulunuyor. Gebze-Çayırova hattında ve metropol hayatının kalbine uzanan bir noktada inşa edilmesi planlanan proje, daire sahibi olmak isteyenlerin şehrin tüm olanaklarına şehirden kopmadan ulaşmasını sağlayacak. Bu eşsiz proje ile bölgede çalışan fakat ikamet adresi olarak İzmit ve İstanbul'u tercih edenler için hem muhteşem bir yuva olma, hem de emsalsiz bir yatırım alanı olma fırsatı sunuluyor.

4.500 konut
Proje ile ilgili olarak konuşan Dumankaya İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Dumankaya, "Gebze'de hayata geçirdiğimiz proje, Türkiye'de inşa edilmiş dev konut projeleri arasında en iddialılardan biri olacak. Dumankaya İnşaat olarak yapacağımız 1 milyar lira yatırım değeri ile 20 bin kişiye çok özel bir yaşam ve yatırım alanı sunacağız. Şehrin karmaşasından uzakta, yüksek kalite standartlarında keyifli yaşam alanları bulunan ve çocukların sosyalleşerek güvenli bir şekilde büyüyebileceği bir ortam oluşturacak olan proje bütün bölgenin çehresini değiştirecek", dedi.

Bölgede yatırım yapacak veya yaşayacak ailelerin öncelikleri düşünülerek inşa edilecek olan proje, 3 etap ve 4500 konuttan oluşuyor. Yapımı süren 3. Köprü ve tamamlanmasına az bir süre kalan Körfez Geçiş Köprüsü yakınında yer alması, projeyi, Bursa, Yalova, İzmit ve İstanbul arasında yükselen bir cazibe merkezi haline getiriyor. Körfez Geçiş Köprüsü'nün 2015 yılı sonunda bitirilmesi ile birlikte projenin İzmir ile arası 3,5 saate iniyor.

Kendi kendine yeten ve canlı yaşam alanı fikrinden hareketle, adeta şehir içinde yeni bir şehir kurularak inşa edilecek projenin, çizimlerinin ve diğer tüm hazırlıkların tamamlanmasının hemen ardından daire sahibi olmak isteyenlerin beğenisine sunulması planlanıyor.

Proje Bilgisi: Yeni Proje