Dumankaya ev sahibi yapmaya kararlı

Dumankaya İnşaat, Ritim İstanbul, Hi-Fit ve Miks projelerinden konut sahibi olmak isteyenlere ayrıcalıklı ödeme avantajları sunuyor. Dumankaya projelerinde peşin ödemede indirimden, kira garantisine kadar pek çok seçenek mevcut

Dumankaya ev sahibi yapmaya kararlı

20 Ağustos 2014 / Posta Gazetesi

Dumankaya İnşaat, satışta olan projelerinden konut sahibi yapmak için birçok avantaj sunuyor. Bunlardan Maltepe’de modern mimarisi, sahip olduğu Prens Adaları manzarası, alışveriş ve sosyal donatıları ile dikkat çeken Ritim İstanbul projesinde; 48 ay sıfır faiz, peşinatı 2015’de ödeme ve peşin ödemede yüzde 12 indirim opsiyonları gibi fırsatlar sunuluyor.

Miks’te 24 ay 0 faiz

Emlak Konut-Dumankaya işbirliği ile Halkalı Atakent’te Türkiye’nin ilk tema parkına komşu ayrıcalıklı konumu ile hayata geçirilen Dumankaya Miks’te ise daire sahibi olmak isteyenler Eylül sonuna kadar 174 bin TL’den başlayan fiyatlarla, peşinat öteleme, yüzde 10 indirim ve 24 ay sıfır faiz seçeneklerinden yararlanabilecekler.

Peşinde yüzde 18 indirim

Dumankaya İnşaat’ın spor yapmayı alışkanlık haline getirmiş, sağlıklı beslenen ve fit kalmaya özen gösteren bireylerin ihtiyaçlarına yönelik projelendirdiği Hi-Fit’te de 48 ay sıfır faiz, 2015’de peşinat ödeme, peşin ödemede yüzde 18 indirim ve kira garantisi kampanyası mevcut. Dumankaya’nın sunduğu bu fırsatlar Ağustos ayı sonuna kadar geçerli olacak.