Dumankaya evin ‘fit’ ini görücüye çıkardı

Dumankaya İnşaat tarafından Bahçeşehir’de inşa edilecek Dumankaya Hi-Fit, “Evin Fit Hali” sloganı ile dün satışa çıkarıldı. Projede konut fiyatları 99 bin TL’den başlıyor

Dumankaya evin ‘fit’ ini görücüye çıkardı

17 Nisan 2014 / Posta Gazetesi

Gayrimenkul sektörünün güçlü kuruluşlarından Dumankaya İnşaat, Bahçeşehir’deki yeni projesi Dumankaya Hi-Fit’i satışa çıkardı. Dün lansmanı yapılan Dumankaya Hi-Fit’de satışlar lansman dönemine özel fiyatlarla yapılıyor.

Dumankaya Hi-Fit Bahçeşehir, 20 bin metrekare arazi alanı üzerinde 28 ve 32 katlı 2 blokta toplam 610 adet konuttan meydana geliyor. Projede 1+0’dan 3+1’e kadar farklı tipte konut seçenekleri yer alıyor. 2016 yılının Kasım ayında sahiplerine teslim edilecek olan Dumankaya Bahçeşehir Hi-Fit, 165 milyon TL yatırım bedeline sahip. Projedeki blokların alt kısmında ticari üniteler, üst kısmında konutlar bulunuyor.

Dumankaya İnşaat’ın, yepyeni ve ayrıcalıklı bir yaşam tarzı vaat ettiği projesinin “hi-Fit” ile sağlıklı yaşam mottosunu benimseyenlerin artışta olduğu,  ‘beden, ruh ve zihin' sağlığının, tüketilen besinlerin, yapılan egzersiz ve hareketlerin çok daha fazla önem verildiği günümüzde, bireylerin enerjilerini evlerinde harcayabileceği, en iyi sağlıklı yemek alternatiflerine evlerinden uzaklaşmadan erişebilecekleri daha zinde bir hayat için ihtiyaçları olan her şeyi bir arada bulabilecekleri yepyeni bir yaşam alanı imkânı sunduğunu söyleyen Dumankaya İnşaat Yönetim Kurulu Başkan Vekili Barış Dumankaya, “Fit ve zinde kalmaya olanak sağlayan 4.500 metrekare Athletic-O Kulübü'ne sahip projede, daire sahipleri evlerinden ayrılmadan Dumankaya IQ akıllı ev sistemleri sayesinde Athletic-O eğitmenleri ile irtibata geçerek ev'de spor yapmanın keyfine varabilecekler.  Proje'de ayrıca 17 adet kat bahçesinde yoga'dan, golf'e, satrançtan açık hava fitness aletlerine kadar pek çok spor aktivitesi daire sahiplerinin hizmetine sunuluyor. hi-Fit'te sağlıklı yaşama dair hayata geçirilen aktivitelerin yanı sıra lezzet ve sağlığı bir arada sunan sağlıklı beslenmeyi eğlenceye dönüştüren, doğal ve lezzetli tariflerin hazırlanacağı bir de restaurant bulunuyor” diye konuştu.

Yeni projeler yolda 

Dumankaya İnşaat yıl içinde Sancaktepe ve Fikirtepe’de konut projelerini satışa çıkaracak. Sancaktepe’de 135 milyon lira yatırımla 550 konut inşa edeceklerini belirten Dumankaya İnşaat Yönetim Kurulu Başkan Vekili Barış Dumankaya, Fikirtepe’ye ise 385 milyon lira yatırımla 505 konut yapacaklarını dile getirdi. Şirket, Fikirtepe’deki kentsel dönüşüm projesini de fit konsepti ile hayata geçirmeyi planlıyor.