Dumankaya Fikirtepe nerede?

Kentsel Dönüşüm kapsamında Dumankaya Fikirtepe'de bir proje hayata geçiriyor

Dumankaya Fikirtepe nerede?

Kentsel Dönüşüm kapsamında Dumankaya Fikirtepe'de bir proje hayata geçiriyor. 385 milyon lira yatırım bedeline sahip olan Dumankaya Fikirtepe projesi 16 dönüm alan üzerinde yer alıyor. Dumankaya Fikirtepe'de toplam 1.400 adet konut yer alıyor.

Dumankaya Fikirtepe projesi ile ilgili olarak Dumankaya Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Dumankaya birtakım açıklamalarda bulundu. Buna göre Dumankaya Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Dumankaya şöyle konuştu:

Fikirtepe'de şu anda biz 2 parselle anlaşma yaptık. Biri ile yüz 100 diğerinde e yakın anlaşma yaptık. 2 etabında projenin konseptlerini belirledik. İkisi de gerçekten güzel bir çalışma oldu. Fikitepe'de bir anda 20 bin 500 konut devreye girecek burada rekabet daha farklı ,asıl olarak burada yükseliş olması gereken nokta aslında burası.

Dumankaya Fikirtepe son durum detayları için tıklayınız

Fikirtepe bölgenin en değerli lokasyonların bir tanesi o bölge farklı bir enstantane getirecek. Yanlış fiyatlandırma Anadolu Yakasının dengesini bozabilir. Maliyetin çok belli olduğu ve fiyatların belli olduğu bir noktada firmaların çok dikkatli stratejik dikkat eden noktalarda olması gerekiyor. Fikirtepe'de proje yapmak daha fazla bir ustalık gerektiriyor. 4500 dairede biz kural kurucuyuz, ancak Fikirtepe bizim ustalığımızı gösterebileceğimiz bir alan olarak görüyoruz, bu yüzden herkesin ne yapabileceğini anlamaya çalışıyoruz.