Dumankaya Fikirtepe son durum

Dumankaya Fikirtepe son durum detaylarına haberimiz detayından ulaşabilirsiniz. Dumankaya Fikirtepe 16 dönüm arsa üzerinde hayata geçiriyor

Dumankaya Fikirtepe son durum

Dumankaya Fikirtepe son durum hakkında merak edilenleri haberimizde yanıtlamaya çalışacağız. Dumankaya Fikirtepe 385 milyon lira yatırım bedeli ile hayata geçiriliyor. Toplam 16 dönüm arsada 1.400 adet konutun yer alması planlanan Dumankaya Fikirtepe lansmanının ilerleyen günlerde yapılması bekleniyor. Dumankaya Fikirtepe fiyatları henüz açıklanmamış olup, Dumankaya Fikirtepe fiyat bilgileri de satış ofisinden öğrenilebilir.

Dumankaya Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Dumankaya, Dumankaya Fikirtepe son durumu ile ilgili olarak şu açıklamalarda bulundu:

Fikirtepe bölgenin en değerli lokasyonların bir tanesi o bölge farklı bir enstantane getirecek. Yanlış fiyatlandırma Anadolu Yakasının dengesini bozabilir. Maliyetin çok belli olduğu ve fiyatların belli olduğu bir noktada firmaların çok dikkatli stratejik dikkat eden noktalarda olması gerekiyor. Fikirtepe'de proje yapmak daha fazla bir ustalık gerektiriyor. 4500 dairede biz kural kurucuyuz, ancak Fikirtepe bizim ustalığımızı gösterebileceğimiz bir alan olarak görüyoruz, bu yüzden herkesin ne yapabileceğini anlamaya çalışıyoruz.

Dumankaya Fikirtepe’de şu anda 2 parselle anlaşma yaptı. Biri ile yüz 100 diğerinde e yakın anlaşma yaptık. 2 etabında projenin konseptlerini belirledik. İkisi de gerçekten güzel bir çalışma oldu. Fikitepe’de bir anda 20 bin 500 konut devreye girecek burada rekabet daha farklı, asıl olarak burada yükseliş olması gereken nokta aslında burası.