Dumankaya fiyatlar

Flex Kurtköy, Dumankaya Modern Collection, Konsept Halkalı, Ritim İstanbul ve Dumankaya Miks projelerinde bayrama özel indirimler sizleri bekliyor

Dumankaya fiyatlar

emlakwebtv
Dumankaya İnşaat, bayram önü ev sahibi olmak isteyenlere, Flex Kurtköy, Dumankaya Modern Collection, Konsept Halkalı, Ritim İstanbul ve Dumankaya Miks projeleri ile farklı ödeme kolaylıkları, taksit imkânları ve bayrama özel indirimler sunuyor.

Dumankaya İnşaat'ın bayrama özel indirimlerini, Dumankaya fiyatlar tüm projeler için burada bulmanız mümkün.


Dumankaya Flex Kurtköy'e fiyatlar
Flex Kurtköy fiyatları 176 bin 400 TL'den başlıyor. Yüzde 10 indirim ve 24 ay sıfır faiz ve esnek ödeme planları bulunuyor.
Dumankaya Flex Kurtköy'e özel “Peşinat sizden taksitler kiracınızdan” kampanyası ile konut sahibi adayların taksitleri teslimden sonra kiracıları tarafından ödenebiliyor. 

Dumankaya Modern Collection fiyatlar
Dumankaya Modern Collection “Bazı fırsatlar unutulmaz” kampanyası ile daire fiyatları 147 bin 600 TL'den başlıyor. Ayrıca dairelere için %10 bayram indirimi, 24 ay sıfır faiz, taksit öteleme ve sıfır faiz imkânları sağlanıyor.

Dumankaya Konsept Halkalı fiyatlar
Atakent - Halkalı'daki Dumankaya Konsept Halkalı projesinde özel kampanya ile fiyatlar 432 bin 000 TL'den başlıyor.
Sınırlı sayıdaki 3+1 dairelere sıfır peşinat, taksit öteleme ve 24 ay sıfır faiz seçenekleri ile sahip olurken bayrama özel %10 indirimden de faydalanabiliyor.

Dumankaya Miks fiyatlar
Dumankaya Miks, bölgenin en prestijli karma projesi olarak konut satışlarında 142 bin 500 TL'den başlayan fiyatlar ile satılıyor. Emlak Konut GYO Dumankaya güvencesiyle yükselen Dumankaya Miks'te Bayrama özel kampanya ile %1 peşinat ödeyen konut sahibi adayları ödemelerine 2014'te başlarken, %5 indirim ve ilk yıl taksit yok peşinat yok fırsatından da faydalanabilmeleri mümkün.

Dumankaya bayram kampanyaları Ekim ayı sonuna kadar sınırlı sayıda daire için geçerli olacak.

Dumankaya kampanyalar hakkında detaylı bilgi için:
444 7 222
www.dumankaya.com