Dumankaya Flex Office Bahçeşehir teslimleri 2017'de!

İstanbul Esenyurt'ta yükselen Dumankaya Flex Office Bahçeşehir teslimleri 2017'de yapılacak

Dumankaya Flex Office Bahçeşehir teslimleri 2017'de!

İstanbul Esenyurt'ta yükselen Dumankaya Flex Office Bahçeşehir teslimleri 2017'de yapılacak. 1+0, 1+1 ve 2+1 daire tiplerinden meydana gelen Dumankaya Flex Office 321 adet ev ve ofis seçeneklerinden oluşuyor. 

Dumankaya Flex Office satılık daire büyüklükleri 40 ila 93 metrekare arasında değişiyor.3 bin metrekare arsa alanı üzerinde inşa edilen proje bölgenin tek home-office kulesi. Atatürk Havalimanı'na ve 3. Havalimanı'na olan yakınlığı ile dikkat çeken Dumankaya Flex Office, mimarisi ile de yatırımcıların dikkatini çekiyor. 

Dumankaya Flex Office Bahçeşehir teslimleri 2017'de!

Dumankaya Flex Office fiyatlarının 180 bin lira ile 350 bin lira arasında değişmesi bekleniyor. Dumankaya Flex Office projesinden konut sahibi olmak isteyenlere uygun ödeme seçenekleri sunuluyor. Projenin detayları için satış ofisi ile iletişime geçebilirsiniz. 

32 katlı tek kuleden meydana gelen projede fitness merkezi, kapalı otopark, güvenlik ve kafe gibi sosyal imkanlar yer alıyor. Dumankaya Flex Office projesinde aynı zamanda konutlarda ısı pay ölçer, merkezi klima ve merkezi ısıtma bulunuyor. 

Dumankaya Flex Office Bahçeşehir teslimleri 2017'de!

Dumankaya Flex Office iletişim bilgileri
Adres : Sanayi Mahallesi Hoşdere - Bahçeşehir Yolu, No : 22 Esenyurt - İstanbul 
Telefon numarası : 0212 672 88 98 
Web adresi : http://www.dumankaya.com/insaat-projeleri/flex-office
E-posta adresi : info@dumankaya.com

Firma Bilgisi: Dumankaya Inşaat
Proje Bilgisi: Dumankaya Flex Office Bahçeşehir