Dumankaya Forbes'un ilk 50 listesinde

Forbes Dergisi tarafından hazırlanan "En Yüksek Getiri Potansiyeline Sahip 50 Proje" listesinde Dumankaya, Horizon, Ritim, hi-Fit, Flex Ofiice Bahçeşehir ve Mozaik projeleriyle yer aldı

Dumankaya Forbes'un ilk 50 listesinde

Dumankaya İnşaat, Forbes'un hazırladığı "En Yüksek Getiri Potansiyeline Sahip 50 Proje" listesinde yer aldı. İstanbul'un önemli lokasyonlarındaki yatırımlarına hız veren Dumankaya İnşaat, yüksek yatırım dönüşündeki başarısıyla Forbes Dergisi'nin Eylül sayısında yer aldı.

5 projeyle listeye giren tek firma: Dumankaya
Dergi'nin İstanbul'da satışta olan projeleri inceleyerek yaptığı sıralamada Dumankaya, 50 projenin yer aldığı listele Dumankaya Horizon, hi-Fit, Flex Office Bahçeşehir ve Dumankaya Mozaik ile girme başarısını gösterdi. Dumankaya böylece Forbes listesine 5 projesiyle dahil olan tek fırma özelliğini kazandı.

Dumankaya Forbes'un ilk 50 listesinde

Dumankaya'dan kente kimlik katan projeler
Kente kimlik katan projeleri ile dikkat çeken Dumankaya inşaat, hayata geçirdiği konut yatırımları ile daire sahiplerine de kazandıran yatırım seçenekleri sunmayı sürdürüyor. İstanbul'un en önemli merkezlerinde en çok kazandıran projelere imza atan Dumankaya İnşaat, sunduğu fiyat avantajlarıyla da geniş bir kitleye hitap ediyor. Dumankaya, ayrıcalıkla yaklaşım ve hizmetleriyle de Türkiye ortalamasının üzerinde bir kazanç sunmayı garantiliyor.

Dumankaya Forbes'un ilk 50 listesinde

Özgün projeler
Fırsat niteliği taşıyan projelerle yatırımcının da büyük ilgisini çeken Dumankaya, projelerinin mimarisi, sosyal donatıları ve ayrıcalıklı hizmetleriyle de vadettiği kazanç potansiyelini de yukarılara çıkarmayı sürdürüyor. 

Firma Bilgisi: Dumankaya Inşaat
Proje Bilgisi: Dumankaya Hi-fit