Dumankaya Hi-Fit projesi görücüye çıktı!

Dumankaya İnşaat tarafından Bahçeşehir'de hayata geçirilen ve bugün lansmanı gerçekleştirilen Hi-Fit projesi özellikleri ile dikkat çekiyor

Dumankaya Hi-Fit projesi görücüye çıktı!

16 Nisan 2014 / Emlakwebtv
Dumankaya İnşaat bugün Bahçeşehir proje merkezinde emlak editörleri ile bir araya gelerek yeni projesini tanıttı. Türkiye’de ilk kez sıra dışı, ayrıcalıklı bir ev ve yaşam merkezi konseptiyle hayata geçirdiği Hi-Fit projesinin tanıtımını gerçekleştirdi.

Hi-Fit projesi sağlıklı yaşam mottosuyla tasarlanıyor. Bahçeşehir’de sağlıklı yaşam teknolojileri ile bir araya gelen Hi-Fit projesi farklı tasarımları ile dikkat çekiyor. Fit ve zinde kalmaya önem veren 4.500 metrekare Athletic-O spor salonuna sahip Hi-Fit projesi, 17 adet kat bahçesinden meydana geliyor. Bu bahçelerde ise Yoga’dan golf’e, satrançtan açık hava sporlarına kadar birçok sosyal donatıları bulunuyor.

Ayrıca doğal ürünler ile sağlıklı besinlerin sunulacağı bir de restoranı bünyesinde barındıran Dumankaya Hi-Fit projesi hakkında Dumankaya İnşaat yönetim Kurulu Başkanı Uğur Dumankaya şu açıklamalarda bulundu:

Dumankaya İnşaat olarak sektörde her zaman öncü projelere imza attık. Hi-Fit projemiz ile sektörde yine bir ilki başardık. Hi-Fit projemizde insanlar sağlıklı, zinde ve fit olmak için çok fazla çaba harcamayacaktır. Konut sahiplerine Hi-Fit projemizde farklı alternatifler sunacağız.

Proje Bilgisi: Dumankaya Hi-fit