Dumankaya Hı-Fıt Projesi teslim tarihi

Dumankaya Hı-Fıt Projesi, Bahçeşehir Yolu Esenyurt konumlu bu proje olup, 20.000 metre karelik arsa alanı üzerinde inşa edilmiştir.

Dumankaya Hı-Fıt Projesi teslim tarihi

Türkiye'deki inşaat sektörünün uzun süredir yukarı doğru büyüyen ivmesi sayesinde birçok başarılı konut projesi hayata geçirilmiştir. Bunlar arasında rezidans konseptine uygun evler önemli bir yere sahiptir. Bu projelerden dikkat çekenlerden biri de Dumankaya Hi-Fit projesidir.

Dumankaya Hı-Fıt Projesi nerede?
Dumankaya Hı-Fıt Projesi, Bahçeşehir Yolu Esenyurt konumlu bu proje olup, 20.000 metre karelik arsa alanı üzerinde inşa edilmiştir.

Projenin yapımcı firması Dumankaya İnşaat olup birçok başarılı mega projeye imza atmış bir kuruluştur.

Dumankaya Hı-Fıt Projesi'nin özellikleri
Dumankaya Hi-Fit 610 konutluk bir rezidans projesidir. Konut tiplerine gelince; 1+0, 1+1, 2+1 şeklinde tasarlanmıştır. Metrekare olarak çevrelediği alan ise 41-141 m2'dir. Ancak projenin satış işleminden sonra teslimat yapılmamaktadır. Özellikle gayrimenkul yatırımcıların da ilgisini çeken projeye ilgi önemli düzeydedir. Yarısına yaklaşmakta olan satışın olduğu projenin değerlenme açısından prim yapması bekleniyor. Şimdiden %65 dolayında prim yaptığı ifade edilmektedir.

Dumankaya Hı-Fıt Projesi teslim tarihi
Teslimatlar ise 2016 yılının Kasım ayında gerçekleşecektir. Firmanın sloganı ise 'fit ve zinde kalın' şeklinde ifade edilirken bu yaşam mekanının huzurlu, temiz ve zinde iklimine işaret edilmektedir. Aynı zamanda içindeki spor tesisleri, yürüyüş parkurlarıyla dinlenme açısından ideal olduğu vurgulanmaktadır.

Dumankaya Hi-Fit akıllı ev sistemine göre tasarlanmıştır. Athletic-O eğitmenleri rezidanslarda ev sakinleri için uzman bir spor eğitim imkanı da sunmaktadır. Dumankaya Hi-Fit açık yüzme havuzu, spor sahaları, çocuklar için oyun parkları, 7/24 güvenlik, sauna, Türk hamamı, fitness salonları ile konforlu bir yaşamın kapısını aralıyor. Dumankaya Hi-Fit kuleleri ise 28 ile 32 katlı yaşam mekanlarından oluşmaktadır.

Dumankaya Hı-Fıt Projesi ulaşım bilgisi
Sanayi Mah., Hoşdere-Bahçeşehir Yolu No:22, Esenyurt/Istanbul

Dumankaya Hi Fit iletişim bilgisi
Tel:212 672 88 98

 

Proje Bilgisi: Dumankaya Hi-fit