Dumankaya Hi-Fit Sağlıklı Yaşam Buluşmaları devam ediyor

4 Mayıs'ta gerçekleştirilen “Sağlıklı ve Konforlu Yaşam Buluşmaları”nda Beslenme Uzmanı Diğdem Özkahya katılımcılara popüler diyetler, sağlıklı beslenmenin püf noktaları ve yaza zinde hazırlanma ile ilgili bilgiler verdi

Dumankaya Hi-Fit Sağlıklı Yaşam Buluşmaları devam ediyor

6 Mayıs 2014 / Emlakwebtv
Dumankaya Hi-Fit “Sağlıklı ve Konforlu Yaşam Buluşmaları”nda Beslenme Uzmanı Diğdem Özkahya katılımcılara popüler diyetler, sağlıklı beslenmenin püf noktalarını asnlattı. 4 Mayıs pazar günü diyetkolik.com işbirliğinde gerçekleştirilen buluşmada, beslenme hakkında bilinen yanlışlar değerlendirilirken, Diyetisyen Diğdem Özkahya katılımcıların sorularını yanıtladı. Sunum sonrasında dileyen katılımcıların yağ ölçüm cihazında vücut analizi yapıldı ve bireysel olarak beslenme ve spor alışkanlıklarına göre tavsiyelerde bulunuldu. Ziyaretçilerin çocuklarıyla katıldığı etkinlikte spora yönelik oyunlar oynanırken, ikramların kalori değerleri ve içeriğine göre uyumu ölçüldü.

Hi-Fit “Sağlıklı ve Konforlu Yaşam Buluşmaları” ilerleyen haftalarda spor aktiviteleri, anne çocuk aktiviteleri, moda- kozmetik ve teknoloji konularında uzman konukların katılımı ile devam edecek.

Proje Bilgisi: Dumankaya Hi-fit