Dumankaya Horizon 372 bin TL’den başlıyor

Kartal’da inşa edilen Dumankaya Horizan projesinde fiyatlar 372 bin TL’den başlıyor. Peşin alımlarla yüzde 10 indirim uygulanıyor

Dumankaya Horizon 372 bin TL’den başlıyor

Dumankaya Horizon, Anadolu yakasının en hızlı gelişen semtlerinden Kartal’da modern yaşamın tüm ihtiyaçlarına cevap verecek kusursuz konfor anlayışıyla Dumankaya İnşaat tarafından hayata geçiriliyor.  Adaların tam karşısında, denize 500 metre cepheli yatay mimarisi ve panoramik daireleriyle butik bir proje olarak yükselen Dumankaya Horizon’ın A bloğunda 13 ticari birim ile 109 daire, B bloğunda ise 22 ticari birim ile 34 ticari ofis olmak üzere toplam 178 bağımsız ünite yer alıyor. Projede stüdyodan 1+1’e ve 4+1′e kadar farklı konut seçenekleri yer alıyor.

Dumankaya Horizon 

Dumankaya Horizon fiyatları
Dumankaya Horizon
projesi, 372 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

Peşinde yüzde 10 indirim
48 veya 36 ay yüzde 0 faiz ve peşin alımlarda yüzde 10 indirim gibi fırsatlar ile konut sahibi olunabilen projede, Dumankaya finansman sistemi ile ev sahibi olmak mümkün.

İstanbul’da son yıllarda görülen fazlasıyla dik, dar ve iç içe geçmiş binaların aksine yatay, geniş, panoramik ve butik bir yaşam alanı sunan Dumankaya Horizon, bulunduğu lokasyon, sahip olduğu Adalar manzarası, mimari ve teknik özellikleri sayesinde bölgenin en prestijli yaşam alanlarından biri olmaya aday.

Dumankaya Horizon nerede?
Kartal sahilde adalar manzarasına sahip Dumankaya Horizon proje denize 500 metre mesafade yer alıyor.

Dumankaya Horizon 

Dumankaya Horizon iletişim:
Dumankaya Horizon adres: Kartal Kordonboyu Mah. Çilek Sok. No:1 Kartal Sahil
Dumankaya Horizon Telefon: 444 7 222 / 216 306 49 68

 

Proje Bilgisi: Dumankaya Horizon