Dumankaya Horizon fiyat

Dumankaya Horizon'da fiyatlar 449 bin TL’den başlıyor

Dumankaya Horizon fiyat

Dumankaya Horizon fiyat bilgilerini vermeden önce proje özelliklerinden bahsedelim. Dumankaya Horizon 20 mağaza ve 2 kafe alanına sahip ticari birimlerden meydana geliyor. 178 adet dairenin de bulunduğu Dumankaya Horizon'da daire büyüklükleri 74 metrekare ile 299 metrekare arasında değişiyor.

2016 yılında teslim edilmesi planlanan Dumankaya Horizon IQ Akıllı ev teknolojisi sistemi, mimari kalitesi, butik AVM’si ve anahtar teslimi dekorasyon paketleri ile satışlarına devam ediyor. Dumankaya Horizon B bloğunda ise 22 ticari birim ile 34 ticari ofis bulunuyor. 

Dumankaya Horizon özellikleri arasında açık yüzme havuzu, sauna, restoran, hamam, güvenlik, adalar manzarası, çocuk oyun alanları, fitness merkezi, süs havuzu, market, su deposu, yangın merdiveni, jeneratör, asansör, hidrofor, yangın merdiveni, yük asansörü yer alıyor.

Dumankaya Horizon fiyat bilgileri
Dumankaya Horizon'da fiyatlar 449 bin TL’den başlıyor.

Dumankaya Horizon nerede?
İstanbul Anadolu Yakasında yer alan Dumankaya Horizon Kartal'da yükseliyor. Dumankaya Horizon home office konseptiyle inşa ediliyor. Proje, Bağdat Caddesi ve Pendik Marina gibi stil sahibi sosyal yaşam alanlarına ve önemli ulaşım merkezlerine yakınlığı ile dikkat çekiyor

Dumankaya Horizon adres bilgileri: Kartal Kordonboyu Mah. Çilek Sok. No:1 Kartal/İstanbul

Dumankaya Horizon telefon numarası
444 7 222

"Dumankaya Horizon fiyat" Başlıklı Haberin Galerisi

Dumankaya Horizon fiyat

Dumankaya Horizon fiyat

Dumankaya Horizon fiyat

Dumankaya Horizon fiyat

Firma Bilgisi: Dumankaya Inşaat
Proje Bilgisi: Dumankaya Horizon