Dumankaya Horizon ofis fiyatları 595 bin TL’den başlıyor

Kartal sahil yolu üzerinde yükselen Dumankaya Horizon projesinde ofis fiyatları minimum 595 bin 320 TL’den başlıyor

Dumankaya Horizon ofis fiyatları 595 bin TL’den başlıyor

Dumankaya Horizon, İstanbul Anadolu Yakası Kartal sahil yolu üzerinde Dumankaya İnşaat tarafından inşa ediliyor. Mimar Adnan Kazmaoğlu imzası taşıyan proje; rezidans daireler, ofisler ve dükkanlardan meydana geliyor.

Denize sıfır bir noktada hayat bulan Dumankaya Horizon Kartal’da toplam 109 adet rezidans daire, 34 adet ofis ve 35 adet ticari birim bulunuyor. Projenin 10 katlı A bloğu 109 daire ile 13 ticari birimden, 1 katlı B bloğu ise 34 ofis ve 22 adet ticari birimden oluşuyor.

1+0’dan 4+1’e kadar farklı tipte daire seçenekleri sunulan Kartal Dumankaya Horizon’da dairelerin büyüklüğü 74 metrekare ila 299 metrekare arasında değişiyor. Deniz manzarasına sahip dairelerden oluşan projenin bloklarının alt katında butik alışveriş alanları ve yaşam merkezi bulunuyor.

Dumankaya Horizon Kartal projesi; Migros ve Koçtaş’a yürüme mesafesinde, Maltepe Deniz Otobüsü İskelesi’ne 6 kilometre, Kartal-Kadıköy metro hattına 4 kilometre, Pendik Marina’ya 5 kilometre ve Sabiha Gökçen Havalimanı’na ise 25 kilometre mesafede konumlanıyor.

Rezidans, ofis ve ticari birim satışları devam eden Kartal Dumankaya Horizon’da satılık ofis fiyatları 595 bin 320 TL’den başlıyor. Projeden ofis satın alabilmek için tamamı peşin ödeme ya da banka kredili ödeme yapılabiliyor. Ayrıca Dumankaya İnşaat bünyesinde de vade seçenekleri sunuluyor.

 

Firma Bilgisi: Dumankaya Inşaat
Proje Bilgisi: Dumankaya Horizon