Dumankaya Horizon Projesi

Dumankaya Horizon Projesi, Dumankaya İnşaat tarafından hayata geçirilen projelerden biridir

Dumankaya Horizon Projesi

Dumankaya Horizon Projesi, Dumankaya İnşaat tarafından hayata geçirilen projelerden biridir. Anadolu yakasının Kartal semtinde hayata geçirilen Dumankaya Horizon son yılların modası haline gelmiş dik dar ve iç içe geçmiş binaların aksine geniş panoramik yatay ve butik bir yaşam alanı olarak tasarlanmıştır.

Dumankaya Horizon özellikleri
Proje sahip olduğu adalar manzarası bulunduğu lokasyon mimari ve teknik özellikleri sayesinde bölgenin en prestijli projesi olmaya adaydır. Ayrıcalıklı alanlar yaratma konusunda uzman ünlü mimar Adnan Kazmanoğlu'nun tasarımı olan Dumankaya Horizon 'ın A bloğunda 109 daire ve 13 ticari birim, B bloğunda 22 ticari birim ve 34 ticari ofis olmak üzere toplam 178 bağımsız bölüm yer almaktadır.

Dumankaya Horizon nerede?
Dumankaya Horizon İstanbul'un en değerli rezidanslarından biri olmasına aday en temel faktör, bulunduğu konumdur. Anadolu Yakası'nın prestij hattı olan Sahil Yolu'nda denize sıfır bir yerde yer alan proje Bağdat Caddesi ve Pendik Marina gibi lüks sosyal yaşam alanlarına ve önemli ulaşım merkezlerine yakınlığı ile dikkat çekmektedir.

Mimari tasarımın öne çıktığı ve müşterilerin ihtiyaç ve isteklerinin önemli olduğu şu dönemlerde müşterilerin beğenisine sunulan proje lüksü tasarımı konforu bir arada müşterilerin hizmetine sunmuştur. Ulaşım açısından da çeşitli imkanlara sahip merkezi konumda bulunmaktadır. Kartal vapur ve deniz otobüsüne 5 dakika Sabiha Gökçen Havalimanı'na 10 dakika uzaklıkta bulunmaktadır.

Dumankaya Horizon fiyatları
74-87 metrekare arasında 1+1, 129-204 metrekare arasında 2+1, 160-183 metrekare arasında 2+1 dubleks, 206-219 metrekare arasında 3+1 ve 286-299 metrekare arasında 4+1 daire seçenekleri sunulan projede fiyatlar 411 bin TL ile 2 milyon 505 bin TL arasında değişmektedir.

Dumankaya Horizon adres bilgisi
Cevizli Mahallesi , Zuhal Caddesi ,Füsun Sokak
Ritim İstanbul Projesi 60 parsel Maltepe/İstanbu

Dumankaya Horizon iletişim bilgisi
Tel:0216 511 58 00

Proje Bilgisi: Dumankaya Horizon