Dumankaya Horizon son durum

Dumankaya Horizon son durum detayları satış ofisi tarafından verilirken projede satışlar devam ediyor

Dumankaya Horizon son durum

Horizon projesi +1, 2+1, 3+1, 4+1 konut tiplerinden meydana geliyor. Horizon projesindeki daire büyüklükleri 74 metrekare ile 299 metrekare arasında değişiyor.

Kartal'da yükselen Dumankaya Horizon projesi 5 bin metrekare alan üzerinde yer alıyor. Dumankaya Horizon Kartal projesi 178 adet daireden meydana geliyor. Dumankaya Horizon Kartal satılık daire sahiplerine birçok sosyal donatı imkanı sunuyor. Adalar manzarası, IQ Akıllı ev teknolojisi sistemi, mimari kalitesi, butik AVM'si ve anahtar teslimi dekorasyon paketleri ile dikkat çeken Dumankaya Horizon Kartal A bloğunda 13 ticari birim ile 109 daire, B bloğunda ise 22 ticari birim ile 34 ticari ofis bulunuyor.

Dumankaya Horizon son durum
Dumankaya Horizon son durum detayları satış ofisi tarafından verilirken projede satışlar devam ediyor.

Dumankaya Horizon yol tarifi
Dumankaya Horizon İstanbul'un en değerli rezidanslarından biri olmasına aday en temel faktör, bulunduğu konumdur. Anadolu Yakası'nın prestij hattı olan Sahil Yolu'nda denize sıfır bir yerde yer alan proje Bağdat Caddesi ve Pendik Marina gibi lüks sosyal yaşam alanlarına ve önemli ulaşım merkezlerine yakınlığı ile dikkat çekmektedir.

Dumankaya Horizon Kartal adres bilgisi: Cevizli Mahallesi , Zuhal Caddesi ,Füsun Sokak Ritim İstanbul Projesi 60 parsel Maltepe/İstanbul

Dumankaya Horizon Kartal iletişim bilgisi
Tel:0216 511 58 00

 

Proje Bilgisi: Dumankaya Horizon