Dumankaya Horizon'da teslimler başladı

Dumankaya'nın Kartal sahilinde hayata geçirdiği Dumankaya Horizon projesinde teslimler 27 Nisan'da başladı

Dumankaya Horizon'da teslimler başladı

Dumankaya İnşaat tarafından Kartal'da inşa edilen Dumankaya Horizon'da teslimler dün başladı. 67 dairenin sahiplerine teslim edildiği Dumankaya Horizon, Prens Adaları manzarası ve Kartal sahiline yakınlığıyla dikkat çekiyor.

Sırada Ritim İstanbul var
Ocak 2016'dan günümüze dek 416 dairenin tesliminin tamamlandığı bilgisini veren Dumankaya İnşaat Genel Müdürü Abdullah Yazıcı, Mayıs sonunda ise Ritim İstanbul projesindeki 720 projenin teslimine başlanacağını söyledi. 2016 yılının sonu itibarıyla 1.294 projenin teslimlerini gerçekleştirme planı yaptıklarını vurgulayan Yazıcı:

Dumankaya Horizon'da teslimler başladı

"Bu açıdan bakıldığında Dumankaya’nın 2016 yılında yoğun bir teslim süreci var. İnsanların yuvalarına kavuşması elbette bizim çalışma motivasyonumuzu, enerjimizi artıran bir unsur. Horizon sahil yaşamına yeni bir renk getirecek. Öte yandan Ritim İstanbul’daki daire teslimleri ile proje, bulunduğu bölgeye yeni bir çehre kazandıracaktır. Dumankaya’da proje yapımları ve teslimler diğer yıllarda olduğu gibi 2016’da da tam gaz devam ediyor" ifadelerini kullandı. 

Dumankaya Horizon fiyatları
Yatay ve geniş konseptte tasarlanan Dumankaya Horizon'da 128 metrekare büyüklüğünde 2+1 tipi dairenin liste fiyatı 901.000 TL'den başlıyor. Diğer dairelerin liste fiyatları ise şöyle:

206 metrekare 3+1 daireler 1 milyon 947 bin, 286 metrekare büyüklüğündeki 3+1 dairelerin liste fiyatı 1 milyon 989 bin...

Firma Bilgisi: Dumankaya Inşaat
Proje Bilgisi: Dumankaya Horizon