Dumankaya Horizon'da "ticari alan" fırsatı sürüyor

Dumankaya İnşaat'ın Anadolu Yakası sahil yolunda inşa edilen projesi Horizon'da ticari ünitelerin ayrıcalıkla fırsatlarla satışına devam ediliyor

Dumankaya Horizon'da

Anadolu Yakası sahil kesiminde Dumankaya İnşaat tarafından inşa edilen Dumankaya Horizon projesinde, hemen teslim avantajı ile hayata geçirilen kampanya büyük ilgi gördü. Kampanyanın gördüğü ilgiden hareketle geliştirilen yeni fırsat döneminde Dumankaya Horizon'da yer alan ticari üniteler de ayrıcılıklı fırsat ve cazip  fiyat fırsatlarıyla satışa sunuldu. 

Dumankaya Horizon ticari alanların satışı sürüyor
Dumankaya Horizon projesinde birbirinden değerli markaları bir araya getiren alışveriş alanları, spor salonları ve kafeler, bütüncül bir yaşam merkezinin kapılarını açacak. Bölge sakinlerine de açık olacak şekilde tasarlanan Dumankaya Horizon kapsamında yatay düzlemde konumlandırılmış 20 mağaza ve 2 kafe alanı da bulunuyor. Hızlı bir yatırım potansiyeline sahip ticari alanlara sahip Dumankaya Horizon projesinde kazançlı home office seçenekleri de yer alıyor.

Dumankaya Horizon'da "ticari alan" fırsatı sürüyor

449 bin TL'den başlayan fiyatlarla
Dumankaya Horizon projesinde 1+1'den 4+1'e kadar değişen daire seçenekleri yatırımcısını bekliyor. Projede daireler 449 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Toplamda 178 dairenin yer aldı proje 5 bin metrekarelik bir alan üzerinde yükseliyor. Temmuz 2015 tarihinde teslimlerine başlanması planlanan Dumankaya Horizon'un A Bloğunda 109 daire 13 ticari birim, B Bloğunda ise 22 ticari birim ve 34 ticari ofis yer alıyor. 

Firma Bilgisi: Dumankaya Inşaat
Proje Bilgisi: Dumankaya Horizon