Dumankaya İnşaat'a ödül

Dumankaya İnşaat, birçok alanda yılın en iyi markalarına verilen 2014 Superbrands Ödülü'nün sahibi oldu.

Dumankaya İnşaat'a ödül

Dumankaya İnşaat, ülkemizde 10 yıldan beri faaliyette bulunan Superbrand Türkiye tarafından düzenlenen yılın markaları organizasyonunda 2014 yılının ödüllü markaları arasında yer aldı.

Barış Dumankaya: Başarının altında...
 Konu ile ilgili açıklama yapan Dumankaya İnşaat Yönetim Kurulu Başkan Vekili Barış Dumankaya "Başarı insanlarla birlikte büyüyen, gelişen ve anlam kazanan bir kavram. Boyutu ne olursa olsun bir başarıya imza atabilmek için, farklı bakış açılarıyla birbirlerini zenginleştiren bir ruhla, ortak hedefe doğru hareket eden insanların bir araya gelmesi gerekir. Biz de Dumankaya'da bunu başardık" dedi.

Dumankaya İnşaat'ın başarısının altında doğru strateji ve hefe belirlenimi olduğunu vurgulayan Barış Dumankaya: ' Bu başarıda takım ruhunun çok büyük payı vardır. Dumankaya olarak ilerleyen dönemlerde de Süpermarka listesinde yer alarak ve tüketicinin algısındaki marka değerimizi daha da güçlendirerek yolumuza devam edeceğiz.' dedi

Süper Marka nedir?
Tüketicilerin, (bilinçli veya bilinçaltı) arzuladıkları, tanıdıkları ve bir ücret ödeyerek sahip olmak istedikleri, duygusal ve/veya fiziksel avantajları, diğer markalara göre çok daha yüksek oranda sunan markaya "Süper Marka" deniliyor. Superbrands kriterleri arasında yaratıcılık, şirketin büyüklüğü, teknolojisi, yatırımları, iş gücü kalitesi, markalaşmaya yaptığı yatırım ve marka devamlılığı, sosyal sorumluluk projelerine katkısı, çevreye duyarlılığı ve etik değerlere uyması gibi maddeler de bulunuyor.

Marka yönetimi ve pazarlaması konusunda uluslararası bağımsız bir otorite olan Superbrands, marka yönetimi konusunda üstün başarı gösteren firmaların dünya çapında seçimini ve tanınmasını sağlıyor. Superbrands Organizasyonu bugün, 80'den fazla ülkede faaliyet gösteriyor.

Firma Bilgisi: Dumankaya Inşaat