Dumankaya inşaat 'Marka Bilinirliği’nde başta geliyor

GfK tarafından yapılan Marka Bilinirliği Araştırması sonuçlarına göre marka konumlandırmasında en başarılı marka Dumankaya İnşaat oldu

Dumankaya inşaat 'Marka Bilinirliği’nde başta geliyor

10 Şubat 2014 /emlakwebtv
Dumankaya İnşaat adına GfK 'nın 2006 yılından beri düzenli olarak gerçekleştirdiği Marka İmaj ve Konut Satın Alma Davranışları Araştırması'nın 2013 sonuçları belli oldu. Aralık 2013-Ocak 2014 tarihleri arasında yapılan araştırma İstanbul genelinde 527 kişi ile gerçekleştirildi. Yüz yüze görüşme tekniği ile yapılan araştırma, marka bilinirliği ve beğeni konularına kadar geniş bir çerçeveyi kapsıyor.

Araştırma sonuçlarını değerlendiren Dumankaya İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Dumankaya; "Dumankaya İnşaat olarak 2013 yılını bugüne kadar gerçekleştirdiğimiz tüm projelerde ortaya koyduğumuz enerjimizi odaklanma, farklılaşma, yenilikçilik ve sürdürülebilirlik temelleri üzerine kurduğumuz çalışma anlayışımız ile birleştirerek başarılarla tamamladık.”

Dumankaya inşaat Marka Bilinirliği araştırmasında en başarılı marka oldu
“GfK 'nin yaptığı Marka İmaj ve Konut Satın Alma Davranışları Araştırması'nda 2013 yılında gerçekleştirdiğimiz başarılı çalışmaların ve doğru konumlandırma stratejilerimizin meyvelerini verdiğini, neticesinde gayrimenkul sektöründe marka konumlandırmasında en başarılı firma olduğumuzu görüyoruz. Dumankaya olarak geliştirdiğimiz konutlar kadar markamıza da çok ciddi yatırımlar yapıyoruz ve yaptığımız tüm faaliyetleri ölçümleyerek kendimizi sürekli sınıyoruz. Sahip olduğumuz çalışma anlayışımız ve ekibimiz ile birlikte yeni projeler üretmeye ve yeni başarı hikâyeleri yazmaya devam edeceğiz” dedi.

Firma Bilgisi: Dumankaya Inşaat