Dumankaya İnşaat'tan organizasyon değişikliği

Dumankaya İnşaat, çağın gereklilikleri doğrultusunda kurum içi iş birimlerinde bir yenileşme hareketi ortaya koyarak organizasyon değişikliğine gitti

Dumankaya İnşaat'tan organizasyon değişikliği

Dumankaya İnşaat, müşteri odaklı yaklaşımını geliştirmek adına bir yenileşme hareketi doğrultusunda organizasyon değişikliğine gitti. Bu değişiklik kapsamında, yirmi iki Dumankaya İnşaat çalışanı kurum içinde atandı.

Kurum içi çeşitliliğin önemi
Organizasyonu içerisinde gençlere ayrı bir önem veren Dumankaya’nın çalışan yaş ortalaması 36.93. Kurum içi çeşitliliğin farklı ve yaratıcı fikirleri ortaya çıkaracağı düşüncesinden oluşan bir kurum kültürüne sahip olan Dumankaya İnşaat’ta, toplam çalışanların içinde kadın çalışanlarının oranı ise 23.89. Dumankaya İnşaat, özellikle kadın çalışanları olmak üzere tüm çalışanları için yetenek yönetimine yatırım yapıyor.

Dumankaya markasının değeri
Gerçekleştirilen atamaların Dumankaya’nın gelecek stratejileri için önemli olduğuna vurgu yapan Dumankaya İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Dumankaya, 'Organizasyonumuzda gerçekleştirdiğimiz bu atamalar Dumankaya markasının değerleri arasında yer alan yenilikçi ruhumuzu ve müşteri odaklılığımızı yansıtıyor. Tüm bu değişimi müşterilerimiz ile olan bağımızı güçlendirmek ve müşteri odaklı yaklaşımımızı 21. yüzyılın gereklilikleri ve fırsatları ile güçlendirmek adına yapıyoruz.' dedi.

Dumankaya İnşaat’ın insan kaynağına verdiği önemden ve insan odaklı yaklaşımından da bahseden Dumankaya sözlerini şu şekilde sürdürdü: “Biz şirket olarak insanların yaşamlarına dokunan bir iş yapıyoruz. Bu yüzden insan odaklı yaklaşım Dumankaya’nın vazgeçilmez bir unsurudur. Bizim en büyük kaynağımız ve yatırımımız, gerek çalışanlarımız olsun gerekse müşterilerimiz, markamızın etrafında bulunan ve bizimle iletişime giren insanlardır. Müşterilerimizin ve çalışanlarımızın “iyi ki Dumankaya’dayım” hissini yaşaması bizim için çok kıymetli.”

 

Firma Bilgisi: Dumankaya Inşaat